Události

Od nápadu k realizaci: Právo a byznys aneb trocha právní jistoty do vašich podnikatelských kroků.

Vhodné pro
Začínající podnikatelé

Pozvali jsme profíky, kteří vás provedou hlavními tématy tvorby businessu. Vyberte si téma, které vás zajímá a nebo se přihlaste rovnou na celou sérii webinářů a konzultační odpoledne pro lidi s nápadem. Rozvíjejte své myšlenky a podnikatelské nápady.


Od nápadu k realizaci 

To je série čtyř webinářů + konzultační den v podobě networkingu nad konkrétními nápady s odborníky, díky kterým získáte informace důležité pro start vašeho podnikání, ale také inspiraci a tipy, na koho se v regionu obracet se svými dotazy. Cyklus webinářů Od nápadu k realizaci probíhá od 3. listopadu do 8. prosince 2021. Každý týden, vždy jedno nové téma se zajímavým a zkušeným lektorem a k tomu konzultační den pro lidi, kteří chtějí podnikat.

Druhý webinář "Právo a byznys aneb trocha právní jistoty do vašich podnikatelských kroků"​ pro vás připravila agentura CzechInvest


Program

Lektorka Petra Vám praktickým způsobem ukáže, jak založit firmu a neudělat chybu.
  • Právo prakticky a bez paragrafů.
  • Nacházím řešení tam, kde se ostatní v právu zamotali.
  • Bořím mýty o nudných právnících.

Webinář bude probíhat v online platformě ZOOM. Každému účastníkovi přijdou instrukce k přihlášení den před konáním webináře na uvedený email v přihlášce.

V den konání je možné se přihlásit přes email nebo telefonicky na kontaktní osobu - Michaela Fouňová, founova@jhk.cz, 602 454 395.

Další nabídka webinářů z této série: 
Máte podnikatelský nápad a chcete ho zrealizovat? Potřebujete poradit od regionálních partnerů, kteří vám se startem podnikání mohou pomoci? Pak neváhejte a sledujte nabídku partnerů, které pro vás sérii webinářů "Od nápadu k realizaci" připravují - Jihočeská hospodářská komora, Jihočeský vědeckotechnický parkagentura CzechInvest, Jihočeská agentura pro podporu inovacíRegionální rozvojová agentura jižních Čech.
 

Lektor

Petra Dolejšová

Advokátka, která se specializuje na právo v oblasti e-commerce, marketingu, ochrany osobních údajů a značky. Často a ráda předává své know how na školeních, ze kterých vynechává paragrafy a na jejich místo sází příklady z praxe, lehkost a vtip. Hledá cesty, kudy jít, ne důvody, proč se zastavit. www.petradolejsova.cz

Dokumenty

Datum a čas Středa 10. 11. 2021
15:00 - 17:00
Přidat do kalendáře
Místo Online, Platforma ZOOM
Cena Pro členy Jhk:
Zdarma

Pro ostatní:
Zdarma

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Sládková Michaela
sladkova@jhk.cz
+420602454395
Sdílet
Zpět