Události

Od nápadu k realizaci: Networkingové setkání - osobní konzultace ke konkrétním nápadům

Vhodné pro
Začínající podnikatelé

Pozvali jsme profíky, kteří vás provedou hlavními tématy tvorby businessu. Vyberte si téma, které vás zajímá a nebo se přihlaste rovnou na celou sérii webinářů a konzultační odpoledne pro lidi s nápadem. Rozvíjejte své myšlenky a podnikatelské nápady.


Od nápadu k realizaci 

To je série čtyř webinářů + konzultační den v podobě networkingu nad konkrétními nápady s odborníky, díky kterým získáte informace důležité pro start vašeho podnikání, ale také inspiraci a tipy, na koho se v regionu obracet se svými dotazy. Cyklus webinářů Od nápadu k realizaci probíhá od 3. listopadu do 8. prosince 2021. Každý týden, vždy jedno nové téma se zajímavým a zkušeným lektorem a k tomu konzultační den pro lidi, kteří chtějí podnikat.

Konzultační den​ pro vás připravily všichni uvedení partneři aktivity Od nápadu k realizaci.

Program

Konzultační den proběhne prezenčně, kdy zástupci jednotlivých organizátorů budou diskutovat s účastníky již jejich konkrétní podnikatelské záměry. Cílem je poskytnout zpětnou vazbu k daným podnikatelským plánům lidí, kteří chtějí začít podnikat.
 

Každý přihlášený obdrží instrukce na uvedený email v přihlášce. 

V den konání je možné se přihlásit přes email nebo telefonicky na kontaktní osobu - Michaela Fouňová, founova@jhk.cz, 602 454 395.

Další nabídka webinářů z této série: 
Máte podnikatelský nápad a chcete ho zrealizovat? Potřebujete poradit od regionálních partnerů, kteří vám se startem podnikání mohou pomoci? Pak neváhejte a sledujte nabídku partnerů, které pro vás sérii webinářů "Od nápadu k realizaci" připravují - Jihočeská hospodářská komora, Jihočeský vědeckotechnický parkagentura CzechInvest, Jihočeská agentura pro podporu inovacíRegionální rozvojová agentura jižních Čech.
 
Datum a čas Středa 08. 12. 2021
15:00 - 17:00
Přidat do kalendáře
Místo Jihočeský vědeckotechnický park, a.s., Lipová 1789/9, České Budějovice
Cena Pro členy Jhk:
Zdarma

Pro ostatní:
Zdarma


(* bez DPH)
Kapacita Volno (Zbývá 9 míst)
Garant akce
Fouňová Michaela
founova@jsrlz.cz
+420602454395
Přihláška na akci
Sdílet

Přihláška na akci

Volno (Zbývá 9 míst)

Zdarma
Údaje organizace:
(Klikněte vyhledat)
(Pole se vyplňuje automaticky)
Osobní údaje:

Políčka označená* jsou povinná.
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.