Co děláme

Radíme vám

Jihočeská hospodářská komora je tu především pro firmy, kterým zjednodušujeme jejich podnikání. Začínajícím firmám pomáháme nastartovat jejich podnikání. Jsme tu i pro veřejnou správu a samosprávu, které zajišťujeme kontakt s podnikatelským sektorem.

V rámci naší činnosti a celé řady projektů se na nás může obracet také veřejnost v otázkách spojených s podnikáním a trhem práce. Školám, žákům a rodičům nabízíme podporu při volbě povolání a propojením se zaměstnavateli.

Potřebujete poradit? Napište nám

Komorová účetní poradna

Pokud potřebujete poradit s daňovými a účetními otázkami, které Vás provázejí během podnikání ve Vaší firmě, pak neváhejte využít služeb komorové účetní poradny. Účetní poradenství je Vám k dispozici každý poslední čtvrtek v měsíci a jeho garantem je firma Křída a spol. s r.o.

Pojišťovací poradna Jhk

V případě vzniku škod během podnikání a řízení firmy Vám může být užitečná pojišťovací poradna Jhk. Zjistíte tak, co lze při svém podnikání pojistit a jaké jsou nejefektivnější možnosti pojištění. Poradenství můžete využít rovněž každý poslední čtvrtek v měsíci. Odborníkem na tuto problematiku je firma RENOMIA, a.s.

Firemní poradna Jhk

Při hledání možností, jak posunout svou firmu dál, Vám může být nápomocný externí pohled odborníka z firemní poradny Jhk. Garantem této oblasti poradenství je Ing. Kamila Brandejsová, MBA, která je pro Vás k dispozici každý poslední čtvrtek v měsíci.

Marketingová poradna Jhk

Odpovědi na otázky z oblasti marketingové strategie nebo třeba online reklamy Vám pomůže nalézt garant marketingové poradny Jhk Jaroslav Korčák z agentury MoAdvertising. Poradenství můžete využít každý poslední pátek v měsíci.

Komorová realitní poradna Jhk

Využít můžete také poradenství v oboru nemovitostí a realitních služeb. Tématem mohou být jak otázky spojené s nákupem a prodejem nemovitostí, tak s investičními příležitostmi. Realitní poradny se konají pravidelně v Českých Budějovicích a v Českém Krumlově.

Daňová poradna se zaměřením na Rakousko

Potřebujete poradit s daňovými a účetními otázkami, které Vás provázejí během podnikání i ve Vaší firmě? Daňová poradna se zaměřením na Rakousko Vám nabízí možnost využít účetní poradenství každý první čtvrtek v měsíci. Vaše dotazy Vám pomůže řešit odborník ze společnosti RED TAX Rehak Dienstleistungs-und Steuerberatungs KG.

Vyberte si a přihlašte se na akci

Kontaktní formulář

Údaje organizace:
(Klikněte vyhledat)
(Pole se vyplňuje automaticky)
Osobní údaje:

Políčka označená* jsou povinná.

Členstvím v Jhk získáte

Informace z první ruky

Sledujeme za vás novinky ze světa podnikání. Díky nám budete mít informační náskok.

Mladé talenty

Spolupracujte se školami na odborné výuce a získejte přístup k nadějným absolventům.

Propagaci firmy

Vyberte si z nabídky našich propagačních služeb. Dáme o Vás vědět dalším firmám v Jihočeském kraji.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.