Co děláme

Radíme vám

Jihočeská hospodářská komora je tu především pro firmy, kterým zjednodušujeme jejich podnikání. Začínajícím firmám pomáháme nastartovat jejich podnikání. Jsme tu i pro veřejnou správu a samosprávu, které zajišťujeme kontakt s podnikatelským sektorem.

V rámci naší činnosti a celé řady projektů se na nás může obracet také veřejnost v otázkách spojených s podnikáním a trhem práce. Školám, žákům a rodičům nabízíme podporu při volbě povolání a propojením se zaměstnavateli.

Potřebujete poradit? Napište nám

Komorová právní poradna

Komorová právní poradna pravidelně probíhá ve spolupráci s odborníky v Českých Budějovicích, a to poslední pátek v měsíci a ve Strakonicích první pátek v měsíci. Konkrétní termín individuální konzultace je nutné si předem objednat.

Komorová stavební poradna

Ve spolupráci s Energy Centrem České Budějovice realizujeme pravidelnou stavební poradnu, v rámci které Vám odborníci poradí se vším, co souvisí se stavbou, vytápěním, úsporami energie a dotacemi - technické i legislativní otázky od projektu po realizaci. Poradna probíhá každý poslední čtvrtek v měsíci v sídle JHK či dle dohody s Vaší firmou.

Diskusní setkání s odborníky

Pravidelně pořádáme pro naše členy setkávání k celé řadě témat, při kterých se můžete přímo odborníků zeptat na to, co Vás zajímá či diskutovat spolu s dalšími podnikateli. Nabízíme například Ranní kávy s právníky, podnikatelské snídaně, HR snídaně a další.

Vyberte si a přihlašte se na akci

Kontaktní formulář

Údaje organizace:
(Klikněte vyhledat)
(Pole se vyplňuje automaticky)
Osobní údaje:

Políčka označená* jsou povinná.

Členstvím v Jhk získáte

Informace z první ruky

Sledujeme za vás novinky ze světa podnikání. Díky nám budete mít informační náskok.

Mladé talenty

Spolupracujte se školami na odborné výuce a získejte přístup k nadějným absolventům.

Propagaci firmy

Vyberte si z nabídky našich propagačních služeb. Dáme o Vás vědět dalším firmám v Jihočeském kraji.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.