Co děláme

Školíme vaše zaměstnance

Máme pro Vás širokou nabídku vzdělávacích akcí

Školení realizujeme s našimi vlastními či prověřenými externími spolupracovníky. Můžete si vybrat jak z klasických formátů seminářů, ale také interaktivních workshopů či konferencí.

Tématicky nabízíme školení z oblasti měkkých dovedností, odborných kurzů zaměřených například na účetnictví, ekonomiku a právo, marketing, dále oborová školení, například pro dopravce a řadu dalších školení. V případě Vašeho zájmu zajistíme i školení na míru pro Váš tým.

Vyberte si z nabídky školení

Zajistíme Vám akci na míru od A až do Z

Potřebujete připravit školení pro Váš tým? Plánujete akci, ale nemáte čas na její organizaci? Chtěli byste uspořádat konferenci? Organizaci akcí, a to jak vzdělávacích, tak tématických se věnujeme dlouhodobě. Máme zkušenosti s organizaci malých akcí, až po konference a výstavy. Připravíme program, pozvánky, prostory včetně catteringu, organizaci celého dne až po předání výstupů, které očekáváte. V případě akce určené pro firmy a instituce, jsme schopni zajistit i oslovení, případně i reklamní kampaň spojenou s medializací akce.

Pronajmout si můžete také naše zasedací místnosti, které připravíme dle Vašich potřeb. Naši nabídku pronájmu, včetně ceníku naleznete zde.


Ing. Michaela Rychnavská
rychnavska@jhk.cz
+420 601 058 587
Chcete připravit akci? Napište nám

30 milionů korun na vzdělávání zaměstnanců členských firem

Pro členy Jihočeské hospodářské komory jsme získali finanční prostředky na vzdělávání až 1 200 zaměstnanců. Vybrat si přitom mohou z řady odborných a jazykových kurzů. Kromě zajištění kvalitních školení firmám usnadníme i administrativu spojenou s obstaráním kurzů. Díky bezplatnému vzdělávání tak mohou zaměstnavatelé výrazně snížit náklady na rozšíření kvalifikace svých zaměstnanců.

Zapojit se do naší vzdělávací Jhk Akademie je velmi snadné - více informací najdete ZDE.


Chci využít speciální nabídky pro členy

Kontaktní formulář

Údaje organizace:
(Klikněte vyhledat)
(Pole se vyplňuje automaticky)
Osobní údaje:

Políčka označená* jsou povinná.

Členstvím v Jhk získáte

Mladé talenty

Spolupracujte se školami na odborné výuce a získejte přístup k nadějným absolventům.

Dostatek zaměstnanců

Pomůžeme Vám získat české i zahraniční pracovníky a prezentovat se jako úspěšný zaměstnavatel.

Nové kontakty

Pořádáme řadu networkingových akcí, na kterých získáte nové kontakty a obchodní příležitosti.