#jihoceskepodnikani
Menu

Co děláme

Školíme vaše zaměstnance

Máme pro Vás širokou nabídku vzdělávacích akcí

Školení realizujeme s našimi vlastními či prověřenými externími spolupracovníky. Můžete si vybrat jak z klasických formátů seminářů, ale také interaktivních workshopů či konferencí.

Tématicky nabízíme školení z oblasti měkkých dovedností, odborných kurzů zaměřených například na účetnictví, ekonomiku a právo, marketing, dále oborová školení, například pro dopravce a řadu dalších školení. V případě Vašeho zájmu zajistíme i školení na míru pro Váš tým.

Vyberte si z nabídky školení

Zajistíme Vám akci na míru od A až do Z

Potřebujete připravit školení pro Váš tým? Plánujete akci, ale nemáte čas na její organizaci? Chtěli byste uspořádat konferenci? Organizaci akcí, a to jak vzdělávacích, tak tématických se věnujeme dlouhodobě. Máme zkušenosti s organizaci malých akcí, až po konference a výstavy. Připravíme program, pozvánky, prostory včetně catteringu, organizaci celého dne až po předání výstupů, které očekáváte. V případě akce určené pro firmy a instituce, jsme schopni zajistit i oslovení, případně i reklamní kampaň spojenou s medializací akce.

Pronajmout si můžete také naše zasedací místnosti, které připravíme dle Vašich potřeb. Naši nabídku pronájmu, včetně ceníku naleznete zde.


Ing. Michaela Rychnavská
rychnavska@jhk.cz
+420 601 058 587
Chcete připravit akci? Napište nám

30 milionů korun na vzdělávání zaměstnanců členských firem

Pro členy Jihočeské hospodářské komory jsme získali finanční prostředky na vzdělávání až 1 200 zaměstnanců. Vybrat si přitom mohou z řady odborných a jazykových kurzů. Kromě zajištění kvalitních školení firmám usnadníme i administrativu spojenou s obstaráním kurzů a díky bezplatnému vzdělávání, tak mohou zaměstnavatelé výrazně snížit náklady na vzdělávání svých zaměstnanců.

Zapojit se do našeho projektu Vzdělávání zaměstnanců členských firem Jihočeské hospodářské komory II je velmi snadné. Podmínky, obsah kurzů a další informace, včetně postupu jak se zapojit naleznete na stánce projektu.


Mgr. Veronika Beierová
beierova@jhk.cz
+420 702 239 069
Chci využít speciální nabídky pro členy

Kontaktní formulář

Údaje organizace:
(Klikněte vyhledat)
(Pole se vyplňuje automaticky)
Osobní údaje:

Políčka označená* jsou povinná.

Členstvím v Jhk získáte

Mladé talenty

Spolupracujte se školami na odborné výuce a získejte přístup k nadějným absolventům.

Dostatek zaměstnanců

Pomůžeme Vám získat české i zahraniční pracovníky a prezentovat se jako úspěšný zaměstnavatel.

Nové kontakty

Pořádáme řadu networkingových akcí, na kterých získáte nové kontakty a obchodní příležitosti.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.