Události

Od nápadu k realizaci: Jak efektivně využít IT možnosti pro rozvoj podnikání

Vhodné pro
Začínající podnikatelé

Pozvali jsme profíky, kteří vás provedou hlavními tématy tvorby businessu. Vyberte si téma, které vás zajímá a nebo se přihlaste rovnou na celou sérii webinářů a konzultační odpoledne pro lidi s nápadem. Rozvíjejte své myšlenky a podnikatelské nápady.


Od nápadu k realizaci 

To je série čtyř webinářů + konzultační den v podobě networkingu nad konkrétními nápady s odborníky, díky kterým získáte informace důležité pro start vašeho podnikání, ale také inspiraci a tipy, na koho se v regionu obracet se svými dotazy. Cyklus webinářů Od nápadu k realizaci probíhá od 3. listopadu do 8. prosince 2021. Každý týden, vždy jedno nové téma se zajímavým a zkušeným lektorem a k tomu konzultační den pro lidi, kteří chtějí podnikat.

Třetí webinář "Jak efektivně využít IT možnosti pro rozvoj podnikání​"​ pro vás připravila Jihočeský vědeckotechnický park, a.s. 


Program

Víte, jaké online i offline IT nástroje v praxi opravdu fungují? ​Podíváme se na to z té praktické stránky s lektorem Martinem, s kterým se podíváte na tyto otázky:

  • Chcete být na internetu vidět?
  • Chcete mít chráněná svá data?
  • Chcete umět moderně komunikovat se svými zákazníky?
  • Jaké IT nástroje jsou ověřené a zdarma?

Na webináři se dozvíte spoustu užitečných tipů, které pomohou k větší efektivitě a rozvoji Vašeho podnikání.


Webinář bude probíhat v online platformě ZOOM. Každému účastníkovi přijdou instrukce k přihlášení den před konáním webináře na uvedený email v přihlášce.

V den konání je možné se přihlásit přes email nebo telefonicky na kontaktní osobu - Michaela Fouňová, founova@jhk.cz, 602 454 395.

Další nabídka webinářů z této série: 
Máte podnikatelský nápad a chcete ho zrealizovat? Potřebujete poradit od regionálních partnerů, kteří vám se startem podnikání mohou pomoci? Pak neváhejte a sledujte nabídku partnerů, které pro vás sérii webinářů "Od nápadu k realizaci" připravují - Jihočeská hospodářská komora, Jihočeský vědeckotechnický parkagentura CzechInvest, Jihočeská agentura pro podporu inovacíRegionální rozvojová agentura jižních Čech.
 

Lektor

Bc. Martin Řehka

Martin  Řehka je IT konzultant s mnohaletou praxí. Za svou kariéru nasbíral množství klientů, kterým pomáhá rozvíjet a maximálně využívat potenciál IT prostředků pro rozvoj jejich podnikání. Jak sám rád říká, se svými klienty nemluví ajťácky, ale česky. Externě lektoruje pro řadu organizací, především v oblasti využití IT, ochrany dat a prevence kyberšikany.

Dokumenty

Datum a čas Čtvrtek 25. 11. 2021
15:00 - 17:00
Přidat do kalendáře
Místo Online, Platforma ZOOM
Cena Pro členy Jhk:
Zdarma

Pro ostatní:
Zdarma

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Sládková Michaela
sladkova@jhk.cz
+420602454395
Sdílet
Zpět