Události

Od nápadu k realizaci: Jak správně chybovat v podnikání? Filozofie začínajících podnikatelů.

Vhodné pro
Začínající podnikatelé

Pozvali jsme profíky, kteří vás provedou hlavními tématy tvorby businessu. Vyberte si téma, které vás zajímá a nebo se přihlaste rovnou na celou sérii webinářů a konzultační odpoledne pro lidi s nápadem. Rozvíjejte své myšlenky a podnikatelské nápady.


Od nápadu k realizaci 

To je série čtyř webinářů + konzultační den v podobě networkingu nad konkrétními nápady s odborníky, díky kterým získáte informace důležité pro start vašeho podnikání, ale také inspiraci a tipy, na koho se v regionu obracet se svými dotazy. Cyklus webinářů Od nápadu k realizaci probíhá od 3. listopadu do 8. prosince 2021. Každý týden, vždy jedno nové téma se zajímavým a zkušeným lektorem a k tomu konzultační den pro lidi, kteří chtějí podnikat.

První webinář "Jak správně chybovat v podnikání? Filozofie začínajících podnikatelů"​ pro vás připravila Jihočeská hospodářská komora


Program

Jak přijít na nápad? Jak začít podnikat? Že jste podobný workshop viděli už tisíckrát?
Tento bude jiný.

V tomto interaktivním webináři zjistíte:
  1. Jak přemýšlet nad podnikáním tak, abyste tvořili produkty, za které společnost zaplatí?
  2. Jak poznat své silné a slabé stránky, abyste mohli složit tým, který vás doplní?
  3. Jak přijít na nápad?
  4. Jak najít trh a cílovou skupinu?
  5. Jak nápad co nejrychleji ověřit?
  6. Jak nápad zahodit, předělat a začít znovu?
  7. Kde hledat inspiraci?
  8. Tipy a triky z praxe

Webinář bude probíhat v online platformě ZOOM. Každému účastníkovi přijdou instrukce k přihlášení den před konáním webináře na uvedený email v přihlášce. 

V den konání je možné se přihlásit přes email nebo telefonicky na kontaktní osobu - Michaela Fouňová, founova@jhk.cz, 602 454 395.

Další nabídka webinářů z této série: 
Máte podnikatelský nápad a chcete ho zrealizovat? Potřebujete poradit od regionálních partnerů, kteří vám se startem podnikání mohou pomoci? Pak neváhejte a sledujte nabídku partnerů, které pro vás sérii webinářů "Od nápadu k realizaci" připravují - Jihočeská hospodářská komora, Jihočeský vědeckotechnický parkagentura CzechInvest, Jihočeská agentura pro podporu inovacíRegionální rozvojová agentura jižních Čech.
 

Lektoři

Martin Vítek

Martin založil program Soutěž & Podnikej a Nadační fond vzdělávání a podnikání, aby dal studentům středních škol možnost vyzkoušet si práci na svém nápadu, získat sebevědomí, adaptabilitu, schopnost dokončit projekt a v neposlední řadě je seznámil s životem, který je čeká po ukončení studia. Cílem Nadačního fondu vzdělání a podnikání a jejích programů je vytvořit podnikavé Česko.

Tadeáš Kapic

Tadeáš podniká od 16 let. Má za sebou několik podnikatelských projektů. Je designér a markeťák na volné noze. Nyní se pouští do budování nového produktu - Crime & Stuff.

Dokumenty

Datum a čas Středa 03. 11. 2021
15:00 - 17:00
Přidat do kalendáře
Místo Online, Platforma ZOOM
Cena Pro členy Jhk:
Zdarma

Pro ostatní:
Zdarma

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Sládková Michaela
sladkova@jhk.cz
+420602454395
Sdílet
Zpět