Události

Od nápadu k realizaci: Online marketing v praxi

Vhodné pro
Začínající podnikatelé

Pozvali jsme profíky, kteří vás provedou hlavními tématy tvorby businessu. Vyberte si téma, které vás zajímá a nebo se přihlaste rovnou na celou sérii webinářů a konzultační odpoledne pro lidi s nápadem. Rozvíjejte své myšlenky a podnikatelské nápady.


Od nápadu k realizaci 

To je série čtyř webinářů + konzultační den v podobě networkingu nad konkrétními nápady s odborníky, díky kterým získáte informace důležité pro start vašeho podnikání, ale také inspiraci a tipy, na koho se v regionu obracet se svými dotazy. Cyklus webinářů Od nápadu k realizaci probíhá od 3. listopadu do 8. prosince 2021. Každý týden, vždy jedno nové téma se zajímavým a zkušeným lektorem a k tomu konzultační den pro lidi, kteří chtějí podnikat.

Třetí webinář "Online marketing v praxi​"​ pro vás připravila Jihočeská agentura pro podporu inovací


Program

Online marketing je v dnešní době téměř nutností. Co to vůbec je a jaké má výhody? Které druhy online marketingu existují a jak můžete začít s digitálním marketingem i ve své firmě?
Jak nastartovat online marketing Vám přiblíží lektor David:

  • Špatný vstup do světa online marketingu se člověku vymstí. Pojďte se se mnou podívat, jak udělat správně první kroky a co všechno online marketing dnes nabízí.
  • Prakticky a bez zbytečných řečí kolem.

Webinář bude probíhat v online platformě ZOOM. Každému účastníkovi přijdou instrukce k přihlášení den před konáním webináře na uvedený email v přihlášce.

V den konání je možné se přihlásit přes email nebo telefonicky na kontaktní osobu - Michaela Fouňová, founova@jhk.cz, 602 454 395.

Další nabídka webinářů z této série: 
Máte podnikatelský nápad a chcete ho zrealizovat? Potřebujete poradit od regionálních partnerů, kteří vám se startem podnikání mohou pomoci? Pak neváhejte a sledujte nabídku partnerů, které pro vás sérii webinářů "Od nápadu k realizaci" připravují - Jihočeská hospodářská komora, Jihočeský vědeckotechnický parkagentura CzechInvest, Jihočeská agentura pro podporu inovacíRegionální rozvojová agentura jižních Čech.
 

Lektor

Ing. David Šetek, MBA, BBA

David pracoval několik let jako šéf marketingového oddělení ve společnosti Bohemiasoft, která poskytuje eshopová a webová řešení. Provozoval svůj vlastní eshop a v současné době se věnuje i školení pro společnost Attavena, kde lektoruje 4 měsíční kurz online marketingu.

Dokumenty

Datum a čas Čtvrtek 18. 11. 2021
15:00 - 17:00
Přidat do kalendáře
Místo Online, Platforma ZOOM
Cena Pro členy Jhk:
Zdarma

Pro ostatní:
Zdarma

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Sládková Michaela
sladkova@jhk.cz
+420602454395
Sdílet
Zpět