Události

Time management pro zákaznický servis

Vhodné pro
Zahraniční oddělení Management Obchodní manažery
Kdo chce méně stresu a víc pohody, musí umět plánovat a určovat priority. V zákaznickém servisu často reálně potřebujete 60 hodin týdně, máte ale jen 40. Jak se neutopit v emailech a přežít náročné dny? Jak zvládat stres a přetížení? Pohoda není pro líné. Pojďme se pořádně podívat na to, jak lépe organizovat čas, když pocitově žádný nemáte.
 

Program

Jihočeská hospodářská komora pro Vás připravila ve spolupráci se společností Customo sérii seminářů zaměřenou na zákaznický servis. Komunikujete pravidelně se svými tuzemskými či zahraničními zákazníky? Chcete být úspěšní v oblasti zákaznického servisu a získat tak cenné rady a tipy, jak na to? Neváhejte a zúčastněte se připravovaných seminářů. 

Co Vás na semináři čeká?
Seminář je zaměřený na email management, určování priorit, organizaci pracovního dne. Nejde o všeobecné poučky, ale malé kroky, které vám nabídnu ke zvážení a které pomáhaly velmi vytížených týmech v první linii. A protože vím, že něco měnit lze a něco vždy zůstane, společně se podíváme i na to, jak si udržet nadhled, humor a hlavu nad vodou.
Organizace

Platební údaje Vám budou zaslány po odeslání Vaší závazné přihlášky na událost. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před začátkem akce účtujeme 100% částky. Při neúčasti na semináři poplatek nevracíme - organizace může na seminář dle potřeby vyslat náhradníka. 
 

Lektor

Jana Streichsbierová

Sama prošla zákaznickými centry jako řadový zaměstnanec, team leader i manažerka. Pracovala pro české, zahraniční i nadnárodní organizace, a to jak v českém, tak i v zahraničním prostředí. Spolupracovala se zákazníky po celém světě a komunikuje v 5 různých jazycích. Jana zná specifika různých kultur a umí vás naučit jak komunikovat dobré, horší i špatné zprávy tak, aby na konci každé objednávky stál spokojený zákazník www.customo.eu. Jejím dalším koučingovým projektem je Úspěšně do penze.


Datum a čas Čtvrtek 08. 06. 2023
09:00 - 13:00
Přidat do kalendáře
Místo Husova 9, České Budějovice
Cena Pro členy Jhk:
1500,- Kč vč. DPH

Pro ostatní:
2200,- Kč vč. DPH

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Kučerová Šárka
kucerova@jhk.cz
+420727966254
Sdílet
Zpět