Události

(Sebe)rozvojové mapy týmů zákaznické podpory

Vhodné pro
Management Obchodní manažery
Firmu dělají lidé.. Jejich znalost, nastavení, hodnoty, schopnost rozvíjet se a komplexní soubor kompetencí. Jaké lidi potřebujeme v zákaznické péči? Co přesně musí mít nebo rozvíjet? Jaké lidi bychom měli do týmu přidávat? Jak je školit a zaučovat? Pojďme si sestavit vlastní rozvojovou mapu.

Program

Jihočeská hospodářská komora pro Vás připravila ve spolupráci se společností Customo sérii seminářů zaměřenou na zákaznický servis. Komunikujete pravidelně se svými tuzemskými či zahraničními zákazníky? Chcete být úspěšní v oblasti zákaznického servisu a získat tak cenné rady a tipy, jak na to? Neváhejte a zúčastněte se připravovaných seminářů. 

Co Vás na semináři čeká?
Jaké jsou soft a hard znalosti, které potřebuje člověk v týmu vaší zákaznické podpory? Jaké kompetence navíc potřebuje jejich manažer teamlead/ manažer? 
Společně sestavíme jejich seznam a ohodnotíme, v jaké úrovni jsou žádoucí, a v jakých se objevují ve vašem týmu. Víme-li, kde jsme a kam směřujeme, je lehčí si naplánovat cestu. Tyto mapy mohou sloužit velmi dobře nejen při průběžném hodnocení lidí, ale i  při školení zaměstnanců nebo při náboru nových členů týmu.
 
Organizace

Platební údaje Vám budou zaslány po odeslání Vaší závazné přihlášky na událost. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před začátkem akce účtujeme 100% částky. Při neúčasti na semináři poplatek nevracíme - organizace může na seminář dle potřeby vyslat náhradníka. 
 

Lektor

Jana Streichsbierová

Sama prošla zákaznickými centry jako řadový zaměstnanec, team leader i manažerka. Pracovala pro české, zahraniční i nadnárodní organizace, a to jak v českém, tak i v zahraničním prostředí. Spolupracovala se zákazníky po celém světě a komunikuje v 5 různých jazycích. Jana zná specifika různých kultur a umí vás naučit jak komunikovat dobré, horší i špatné zprávy tak, aby na konci každé objednávky stál spokojený zákazník www.customo.eu. Jejím dalším koučingovým projektem je Úspěšně do penze.


Datum a čas Čtvrtek 11. 05. 2023
09:00 - 13:00
Přidat do kalendáře
Místo Husova 9, České Budějovice
Cena Pro členy Jhk:
1500,- Kč vč. DPH

Pro ostatní:
2200,- Kč vč. DPH

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Kučerová Šárka
kucerova@jhk.cz
+420727966254
Sdílet
Zpět