Události

Od nápadu k realizaci: Jak chytit business nápad a vytěžit z něj maximum

Vhodné pro
Majitele a jednatele Reklamu a marketing
Pozvali jsme profíky, kteří vás provedou hlavními tématy tvorby businessu. Vyberte si téma, které vás zajímá a nebo se přihlaste rovnou na celou sérii webinářů pro lidi s nápadem. Rozvíjejte své myšlenky a podnikatelské nápady.

 

Od nápadu k realizaci 

To je série pěti webinářů, díky kterým získáte informace důležité pro start vašeho podnikání, ale také inspiraci a tipy, na koho se v regionu obracet se svými dotazy. Série 5 webinářů Od nápadu k realizaci probíhá od 19. května do 16. června 2021. Každý týden, vždy jedno nové téma se zajímavým a zkušeným lektorem.

Webinář Jak chytit business nápad a vytěžit z něj maximum pro vás připravila Jihočeská hospodářská komora


Program

Webinář Jak chytit business nápad a vytěžit z něj maximum​ byl připraven s odbornými lektory, kteří Vám objasní jednotlivé kroky, jak převést svůj nápad v realitu a jak takový nápad financovat.
  • Jaroslav Weis - Obecná doporučení a přístup k tvorbě business plánu.
  • Filip Major - Jaké jsou moderní zvyklosti financování začínajících podniků/ startupů.

Webinář bude probíhat v online aplikaci. Každému účastníkovi přijdou instrukce k přihlášení den před konáním webináře na uvedený email v přihlášce. 
Máte podnikatelský nápad a chcete ho zrealizovat? Potřebujete poradit od regionálních partnerů, kteří vám se startem podnikání mohou pomoci? Pak neváhejte a sledujte nabídku partnerů, které pro vás sérii webinářů "Od nápadu k realizaci" připravují - Jihočeská hospodářská komora, Jihočeský vědeckotechnický park a agentura CzechInvest.

Další webináře z naší série: 

Lektoři

Filip Major

Zakladatel přední české startupové platformy Busyman.cz, vizionář, podnikatel, investor.
"Můj "vnitřní hlas" vždy toužil po spojení kreativy a businessu, z technologicko-kreativního prostředí, kdy jsem dělal na projektech pro přední světové automobilky. Zde jsem se dostal až k roli idea makera a vzniku Busyman.cz, který mě každým dnem naplňuje a kde mám možnost upotřebit vše, co jsem se kdy naučil a spojit s přímočarým businessem. Dnes se soustřeďuji na celkové směrování projektu našich klientů."
www.busyman.cz 


Jaroslav Weis

Obchodník, investor a mentor ve společnosti BUSYMAN.CZ.

Má za sebou background v několika FMCG firmách od pozice KAM až po obchodního ředitele v miliardové mezinárodní firmě. Má více než 15 leté zkušenosti s budováním a vedením týmů v ČR a SR, nastavováním obchodní a distribuční strategie, produktového mixu a řízením zákazníků.

Dokumenty

Datum a čas Středa 19. 05. 2021
15:00 - 17:00
Přidat do kalendáře
Místo
Jhk ve spolupráci s partnery, Online
Cena Pro členy Jhk: Zdarma
Pro ostatní: Zdarma

(* bez DPH)
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Fouňová Michaela
founova@jsrlz.cz
+420602454395
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.