Události

Od nápadu k realizaci: Jak vytvořit tu správnou firemní značku a oslovit co nejvíce zákazníků

Vhodné pro
Majitele a jednatele Reklamu a marketing
Pozvali jsme profíky, kteří vás provedou hlavními tématy tvorby businessu. Vyberte si téma, které vás zajímá a nebo se přihlaste rovnou na celou sérii webinářů pro lidi s nápadem. Rozvíjejte své myšlenky a podnikatelské nápady.


 

Od nápadu k realizaci 

To je série pěti webinářů, díky kterým získáte informace důležité pro start vašeho podnikání, ale také inspiraci a tipy, na koho se v regionu obracet se svými dotazy. Série 5 webinářů Od nápadu k realizaci probíhá od 19. května do 16. června 2021. Každý týden, vždy jedno nové téma se zajímavým a zkušeným lektorem.

Webinář Jak vytvořit tu správnou firemní značku a oslovit co nejvíce zákazníků pro vás připravila Jihočeská hospodářská komora

Program

Při webináři Jak vytvořit tu správnou firemní značku a oslovit co nejvíce zákazníků se od naší lektorky dozvíte:
  • Nejnovější trendy při tvorbě firemní značky.
  • Správné nadesignování produktu.
  • Jak se v dnešní době mění pojetí služeb a naši zákazníci.

Webinář bude probíhat v online aplikaci. Každému účastníkovi přijdou instrukce k přihlášení den před konáním webináře na uvedený email v přihlášce. 

Máte podnikatelský nápad a chcete ho zrealizovat? Potřebujete poradit od regionálních partnerů, kteří vám se startem podnikání mohou pomoci? Pak neváhejte a sledujte nabídku partnerů, které pro vás sérii webinářů "Od nápadu k realizaci" připravují - Jihočeská hospodářská komora, Jihočeský vědeckotechnický park a agentura CzechInvest.

Nenechte si ujít poslední webinář z naší série: 


Lektor

Anna Šenk

Anička začínala na zákaznické podpoře DámeJídlo.cz. Postupně se propracovala skrze vedení jednotlivých oddělení až k pozici provozní ředitelky a pod sebou měla všechny provozní oddělení včetně 150 kurýrů. Svůj focus v DámeJídlo.cz věnovala na kvalitu služeb, měření zákaznické spokojenosti a školení všech zaměstnanců, kteří přijdou do kontaktu se zákazníkem. Pak pokračovala do Rohlik.cz, kde bylo jejím úkolem vybudovat pro Rohlik.cz stejně kvalitní a na zákazníka orientovanou logistiku, kterou vedla v DámeJídlo.cz. Má za sebou rekonstrukci zákaznické podpory Liftago nebo školení zákaznické péče a obchodního týmu v LMC (jobs.cz a práce.cz).

S firmami pracuje na zlepšení zákaznické péče a provozním designu služeb. S GrowJOB Institute se od roku 2017 aktivně věnuje projektu Lepší Služby


Dokumenty

Datum a čas Středa 09. 06. 2021
15:00 - 17:00
Přidat do kalendáře
Místo Jhk ve spolupráci s partnery, Online
Cena Pro členy Jhk: Zdarma
Pro ostatní: Zdarma
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Sládková Michaela
sladkova@jhk.cz
+420602454395
Sdílet
Zpět