Události

Od nápadu k realizaci: Design thinking při zahájení podnikání

Vhodné pro
Majitele a jednatele Reklamu a marketing
Pozvali jsme profíky, kteří vás provedou hlavními tématy tvorby businessu. Vyberte si téma, které vás zajímá a nebo se přihlaste rovnou na celou sérii webinářů pro lidi s nápadem. Rozvíjejte své myšlenky a podnikatelské nápady.


Od nápadu k realizaci 

To je série pěti webinářů, díky kterým získáte informace důležité pro start vašeho podnikání, ale také inspiraci a tipy, na koho se v regionu obracet se svými dotazy. Série webinářů Od nápadu k realizaci probíhá od 19.května do 16.června 2021 prostřednictvím 5 webinářů. Každý týden, vždy jedno nové téma se zajímavým a zkušeným lektorem.

Webinář Design thinking při zahájení podnikání​ pro vás připravil Jihočeský vědeckotechnický park. 

Kontaktní osoba v organizaci:

Lenka Chrobočková | +420 721 992 971 | ekonom@jvtp.cz


Program

Webinář Design thinking při zahájení podnikání vás provede procesem plánování:
  • Naučíte se jak interaktivně prakticky přemýšlet o svém nápadu
  • Jak si přetvořit svůj nápad do business reality

Webinář bude probíhat v online aplikaci. Každému účastníkovi přijdou instrukce k přihlášení den před konáním webináře na uvedený email v přihlášce. 
Máte podnikatelský nápad a chcete ho zrealizovat? Potřebujete poradit od regionálních partnerů, kteří vám se startem podnikání mohou pomoci? Pak neváhejte  sledujte nabídku partnerů, které pro vás webináře připravují - Jihočeská hospodářská komora, Jihočeský vědeckotechnický park a agentura CzechInvest.

Lektor

Petr Sobotka

Petr Sobotka je ředitelem a spoluzakladatelem společnosti HEADIM poskytující služby interim managementu. Pomáhá zakladatelům startupů a MSP uspět v jejich vizích a proměnit je v obchodní realitu. V HEADIM spolupracuje s klienty nejen na úrovni konzultantů, ale stávají se nezbytnou součástí jejich konkurenčního boje. "Jsme přesvědčeni, že klíčem k jejich úspěchu je přijetí a naplňování vlastní obchodní strategie. Mou specializací je zejména B2B v oblasti prodeje. Spolupracuji s podnikatelskými inkubátory a akcelerátory a spolupracoval jsem s mnoha startupy v různých fázích jejich vývoje, ať už jako mentor, expert nebo interim manažer," říká o sobě Petr Sobotka.

www.petrsobotka.com

Dokumenty

Datum a čas Středa 16. 06. 2021
15:00 - 17:00
Přidat do kalendáře
Místo Jhk ve spolupráci s partnery, Online
Cena Pro členy Jhk: Zdarma
Pro ostatní: Zdarma
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Sládková Michaela
sladkova@jhk.cz
+420602454395
Sdílet
Zpět