Aktuality

Mise do Srbska

15. listopad 2023
Podpora podnikání

Hospodářská komora České republiky ve spolupráci se Zastupitelským úřadem ČR v Bělehradě a Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR si Vás dovolují pozvat na podnikatelskou misi do Srbska, Bělehradu, v termínu 5. – 7. 12. 2023.

V rámci mise se předpokládá návštěva odborného veletrhu, Sajam Voda, seminář v prostorách ZÚ včetně společenského setkání, podnikatelské fórum na hospodářské komoře a návštěva asistenční kanceláře HK ČR .

Srbská strana má zájem o setkání s českými partnery především z těchto oborů: smart cities, vodohospodářství, životního prostředí, infrastruktury a inovací a lidských zdrojů.

Vedoucím podnikatelské delegace bude viceprezident HK ČR Radek Jakubský, jednáme o účasti zástupce MPO na úrovni  ředitele odboru.

V případě zájmu o účast zašlete, prosím, následující dokumenty:

  • vyplněnou závaznou přihlášku,
  • firemní profil v Aj (v editovatelné verzi),
  • snímek pro prezentaci,
  • scan cestovního pasu(strana s fotografií; platnost pasu min. 6 měsíců po návratu zpět do ČR)
  • foto účastníka pro připravovaný katalog firem (min. rozlišení 500 kB, 300 dpi, 600×800 pixelů).

na e-mail mrazova@komora.cz v kopii na  talafus@komora.cz, a to nejpozději do středy 22.11.2023. Vzhledem k omezené kapacitě Vám doporučujeme přihlásit se co nejdříve.

Záloha na účastnický poplatek ve výši  1.386,- EUR ( případně ekvivalent 33.275,-CZK ) včetně  21% DPH  (členové HK ČR mají slevu 10 %) zahrnuje letenku linkovým letem,  ubytování  v centru Bělehradu , podíl na místních transferech, pronájmy jednacích prostor, organizace firemních jednání, organizační náklady spojené s přípravou mise a služby pracovníků HK ČR po dobu mise.

Cena letenky komerčním  letem se v současné době pohybuje v částce KČ cca 8.000, –  s přestupem a je zahrnuta v účastnickém poplatku. Pokud by došlo k jejímu výraznému nárůstu, může být rozdíl doúčtován.

 Po přihlášení Vám obratem zašleme zálohovou fakturu  Následně zakoupíme letenky.

Zdroj: komora.cz


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

29. listopad 2023
Podpora podnikání

Umělou inteligenci aktivně využívá zatím jen sedmina jihočeských firem, vyplývá z průzkumu Jhk

První seminář na téma umělá inteligence uspořádala pro podnikatele v úterý 28.11. Jihočeská hospodářská komora (Jhk). Umělou inteligenci (AI) vyzkoušela na jihu Čech pouze třetina firem, pravidelně ná...

Přečíst celý článek
27. listopad 2023
Podpora podnikání

Živnostníci si připlatí. Minimální zálohy na sociální pojištění výrazně narostou

Pro drobné živnostníky, kteří platí minimální zálohy na sociální a zdravotní pojištění, má stát horší zprávu než loni. V roce 2024 se jim zálohy zvednou výrazně více než letos, a to zejména u sociální...

Přečíst celý článek
27. listopad 2023
Podpora podnikání

Stát spouští bohaté dotace firmám na nákup elektromobilů

Česko patří k evropským trhům, kde rostou prodeje elektromobilů nejpomaleji. Změnit to chce ministerstvo průmyslu a obchodu. Soukromým firmám nabídne dotace na nákup nových aut, které pohání baterie n...

Přečíst celý článek