Co děláme

Propojujeme a propagujeme vaši firmu

Osobní setkání Vám mohou přinést řadu nových kontaktů

Ročně uspořádáme více jak 60 networkingových akcí. Pravidelně pořádáme ranní kávy, Morningy for Business, HR snídaně a podnikatelská setkání, a to jak s cílem získat nové kontakty, tak prodiskutovat konkrétní odborná témata. Na těcchto setkáních máte příležitost představit svou činnost, vyměnit si vizitky a navázat nové obchodní kontakty.

Vyberte si z nabídky akcí a přihlaste se

Vyberte si z široké nabídky našich propagačních služeb.

Nabízíme tištěnou inzerci v časopise Jihočeský podnikatel - 4x do roka. Elektronickou inzerci v newsletteru Jhk, který vychází více jak 20x ročně. Prezentovat se můžete i na našich akcích, kterých je více jak 200. Seznamte se s naší nabídkou propagace Jhk a vyberte si tu pravou pro Vás. Nabídku Vám rádi sestavíme na míru.

Speciální nabídka k 20. výročí Jhk - 20% sleva pro prvních 20 členů Jhk

Od 1.9. do 30.9.2021 máme pro prvních 20 členů speciální 20% slevu na všechny propagační služby. Vyberte si z nabídky a kontaktujte svou oblastní kancelář nebo pište přímo na pr@jhk.cz. Kompletní nabídku propagačních služeb naleznete ZDE.


Přiložené soubory

Soutěžte s Jihočeskou hospodářskou komorou a vyhrajte propagaci v časopise Jihočeský podnikatel

Zapojit se do soutěže je velmi jednoduché. „Stačí se účastnit našich akcí a vyplnit hodnotící formulář, díky kterému získáváme nejen cennou zpětnou vazbu, ale také podněty na další akce pro naše firmy,“ říká ředitel Jihočeské hospodářské komory Luděk Keist. Další možností je také písemné doporučení zaslané na emailovou adresu pr@jhk.cz.

Výherce získá propagaci

Firmy, které poskytnou doporučení na oslovení firem získají prostor v časopise Jihočeský podnikatel. Výhru ve formě inzerce si pak mohou firmy vybrat v průběhu jednoho roku. „Náš časopis rozesíláme všem členům Jihočeské hospodářské komory, ale také dalším partnerům z řad škol, měst a obcí či například úřadům. Díky tomu se mohou jihočeští podnikatelé prezentovat a dát vědět například o svých výrobcích, zboží či službách,“ vysvětluje Luděk Keist.

Zapojit se může i partner
Partner soutěže podpoří nejen akci samotnou, ale může získat i prostor pro zviditelnění své firmy. Pro partnery máme připravený propagační balíček v rámci soutěže, který naleznete ke stažení v dokumentech. Máte-li zájem o to stát se partnerem, obraťte se na nejbližší kancelář Jhk či pište na pr@jhk.cz.

Vstupem do soutěže se účastník zavazuje dodržovat Pravidla soutěže, která jsou k dispozici ke stažení v dokumentech na této webové stránce.


Přiložené soubory

Kontaktní formulář

Údaje organizace:
(Klikněte vyhledat)
(Pole se vyplňuje automaticky)
Osobní údaje:

Políčka označená* jsou povinná.

Reference

Spolupráce s Jihočeskou hospodářskou komorou je pro VAVI velkým přínosem. Naši zaměstnanci využívají možností proškolení na seminářích Jhk. Dále čerpáme informace ze zasílaných dotačních titulů. V neposlední řadě jsme velmi rádi za pořádání workshopů, které jsou přínosem pro obnovení textilních oborů.

Věra Vávrová majitelka firmy VAVI s.r.o.

Od roku 2016, kdy byla založena naše poradenská kancelář, je Jihočeská hospodářská komora cenným partnerem v rámci bavorsko-české spolupráce. Jhk disponuje sítí firem, odborníky, dlouholetými zkušenostmi a know-how na regionální i mezinárodní úrovni.

Ing. et Ing. Jaroslava Pongratz, MBA manažerka poradenské kanceláře Dolní Bavorsko

Spolupracujeme s Jihočeskou hospodářskou komorou již řadu let a společnými silami se nám daří získávat kvalitní pracovní sílu. Začínáme již od mladých lidí ze základních škol. Jhk v této oblasti pořádá celou řadu akcí, kterých se pravidelně zúčastňujeme.

Jana Kozaková manažerka pro RLZ, MOTOR JIKOV Group a.s.

Spolupráce s Jhk je pro nás důležitá a využíváme ji zejména v oblasti vzdělávání. Semináře a školení mají vždy vysokou úroveň nejen po stránce odborné, ale i po stránce organizační.

Bc. Romana Antlová vedoucí oddělení personalistiky, EGEM s.r.o.

S JHK spolupracujeme již dlouho, Sdružení dopravy nám pomáhá s organizací dopravní konference. Děkujeme za super spolupráci.

Mgr. Radka Švecová zástupce ředitele VOŠ, SPŠ automobilní a technická ČB

Díky spolupráci s Jhk se nám daří být více vidět, ať už prostřednictvím exkurzí žáků nebo účastí na Dobrodružství s technikou. Tým Jhk je pro mě zárukou velmi dobré organizační úrovně všech zmíněných aktivit.

Žaneta Stiskalová HR manažerka, A. Schmied, s.r.o.

Ve středu 2. 12. 2020 měli žáci 3. ročníku ve škole a žáci 2. ročníku na distanční výuce příležitost připravit teplý salát pod vedením šéfkuchaře Pavla Mináře. Online video zprostředkovala paní Nekolová z Jhk v Českém Krumlově. Žáci se seznámili s hotelem, s přístupem a filozofií kuchyně hotelu. Online setkání s odborníky jsou cestou ke zkvalitnění distanční výuky odborných předmětů.

Ing. Marcela Dominová zástupkyně ředitelky SOZŠ a SOU Český Krumlov

"Jihočeská hospodářská komora nám ulehčuje podnikání, a to zejména díky službám CzechPoint a Programu Kvalifikovaný zaměstnanec. Vzájemné zkušenosti si s ostatními podnikateli předáváme na společenských setkáních či formou diskuze na Ranní kávě."

Ing. Petr Koritenský statutární ředitel, Koritensky a.s.

Jhk je místo k setkávání lidí napříč různými obory podnikání a navazujeme zde nové kontakty. Zajišťuje nám informační podporu a využíváme především služeb kontaktního místa MYTO.CZ. Program kvalifikovaný zaměstnanec nám pomáhá překonat nelehkou situaci na trhu práce v ČR.

Stanislav Herch finanční ředitel, Nicotrans a.s.

Práci Jihočeské hospodářské komory vnímáme jako velmi důležitou pro kvalitní podnikání v Jihočeském kraji a propojení živnostníků a firem. Jhk nám pomáhá k obnovení textilního oboru a velmi aktivně pracuje na zajištění budoucích pracovních sil pro naši firmu.

Josef Handrejch majitel firmy Kvalitex

Jihočeská hospodářská komora je naším spolehlivým partnerem již řadu let. Ubírat se mezinárodním směrem je nezbytné pro zabezpečení, posílení a rozvoj hospodářství Horního Rakouska. Za obzvláště důležité pak považujeme vztahy s naším severním sousedem Českou republikou a právě v tomto případě, můžeme stavět na odborných znalostech a především na osobním nasazení ze strany Jhk.

Ing. DI (FH) Werner Pamminger, MBA Business Upper Austria – OÖ Wirtschaftsagentur GmbH

Bez zaměstnávání cizinců se při současné situaci na trhu práce v ČR neobejdeme. I proto jsme od roku 2016 součástí režimu Ukrajina – dnes projektu Kvalifikovaný zaměstnanec. Velmi oceňujeme skvělou spolupráci s Jihočeskou hospodářskou komorou, která nám díky vysoké odbornosti zaměstnanců komory výrazně zjednodušuje vyřizování agendy související se zaměstnáváním cizinců.

Ing. Miroslav Kos personální ředitel, HOCHTIEF CZ a. s.

Od první chvíle spolupráce s Jihočeskou hospodářskou komorou jsem byl mezi nadšenými profesionály, kteří dělají svou práci s radostí a chutí. Všechny naše společné vzdělávací akce, jak živé přednášky, tak online webinář byly vždy skvěle zorganizované a připravené. JHK je místo, kam se vždycky rád vracím.

Ing. Jan Spáčil zakladatel Quanda International s.r.o.

V minulém roce jsme se zapojili do projektu Vzdělávání zaměstnanců členských firem Jhk. Díky kompletnímu zajištění kurzů Jihočeskou hospodářskou komorou nám odpadly starosti se zpracováním a tím i získáním jednotlivých projektů. Pro nás to znamená velkou úsporu času a žádné starosti s výběrem vhodných školících firem, potažmo lektorů. Prostě jednoduše shrnuto "full servis".

Miroslav Bísek jednatel, BIBO Shoe a BIBO Stores

Aktivity Jhk nám pomáhají navazovat a prohlubovat nové obchodní spolupráce s podnikateli v Jihočeském kraji. Podpora ve formě pořádání oborově zaměřených seminářů a kurzů nám umožňuje sdílet praktické zkušenosti s představiteli významných společností v regionu. Partnerství s Jhk má pro nás přínos i při výchově nových talentů formou spolupráce s odbornými vzdělávacími institucemi v řadách jejích členů.

Ing. František Fišer Ředitel společnosti CB Auto a.s.

Členstvím v Jhk získáte

Informace z první ruky

Sledujeme za vás novinky ze světa podnikání. Díky nám budete mít informační náskok.

Dostatek zaměstnanců

Pomůžeme Vám získat české i zahraniční pracovníky a prezentovat se jako úspěšný zaměstnavatel.

Kvalifikaci zaměstnanců

Využijte široké nabídky našich seminářů nebo si nechte sestavit akci na míru.

Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.