Aktuality

Přehled aktuálních dotačních příležitostí z OP TAK pro podnikatelské subjekty

09. červenec 2024
IT Marketing Věda, výzkum Podpora podnikání

Na konci června Ministerstvo průmyslu a obchodu vyhlásilo další výzvy do programů, které jsou určeny podnikatelským subjektům. Současně také vydalo i aktualizovaný harmonogram výzev. Nově tak mohou podnikatelé žádat do programu Marketing, Technologické platformy a Digitální podnik.

Digitální podnik – digitální podnik – výzva I. - výzva je určena malým a středním podnikům a jejím cílem je digitální transformace podniku za pomocí nově pořízených nebo zaváděných pokročilých nevýrobních technologií a/nebo služeb, které povedou k vyšší automatizaci, digitalizaci či efektivnějšímu propojení firemních procesů.

  • Příjem žádostí bude zahájen: 15. 07. 2024, 10:00 hodin
  • Ukončení příjmu žádostí je plánováno na: 31. 03. 2025, 10:00 hodin

Technologické platformy  – výzva II - výzva je určena malým, středním a velkým podnikům. Cílem Výzvy je podpora aktivit, které pomohou podpořit rozvoj inovačních sítí – technologických platforem jako nástroje pro zvýšení intenzity společných výzkumných, vývojových a inovačních aktivit mezi podnikatelskými subjekty a výzkumnou sférou.

  • Příjem žádostí bude zahájen: 15. 07. 2024, 10:00 hodin
  • Ukončení příjmu žádostí je plánováno na: 11. 11. 2024, 10:00 hodin

Marketing – výzva II. - cílem výzvy je usnadnění vstupu malých a středních podniků na mezinárodní trhy a zvýšení jejich mezinárodní konkurenceschopnosti, rozšiřování exportní působnosti, výrobních a prodejních aktivit.

  • Příjem žádostí bude zahájen: 29. 07. 2024, 10:00 hodin
  • Ukončení příjmu žádostí je plánováno na: 28. 03. 2025, 10:00 hodin

 

Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO), Řídicí orgán Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OP TAK), zveřejnil aktualizovaný Harmonogram výzev OP TAK pro rok 2024.


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

04. červenec 2024
Podpora podnikání

Více specialistů pro český průmysl. Vláda schválila nový projekt pro indonéské pracovníky

Tisíc studentů z indonéských polytechnických škol získá pracovní zkušenosti v českých firmách. Vláda schválila nový projekt, který má pomoci řešit nedostatek kvalifikované pracovní síly v Česku a proh...

Přečíst celý článek
03. červenec 2024
Podpora podnikání

Zástupci CzechTrade a CzechInvest přivážejí do Prahy nové exportní příležitosti pro firmy

O aktuálních exportních příležitostech, možnostech vstupu na trh a současném vývoji na více než 90 světových trzích, budou v Praze s českými firmami jednat ekonomičtí diplomaté a ředitelé zahraničních...

Přečíst celý článek
01. červenec 2024
Podpora podnikání

Svaz Personalistů vyhlašuje další ročník soutěže: „Randstad Personalista roku 2024“.

Svaz personalistů České republiky, z.s. spouští přihlašování do letošního ročníku soutěže Randstad Personalista roku 2024. Soutěž je určena pro personalisty z celé České republiky, kteří ve své praxi ...

Přečíst celý článek