Události

Základy podnikání a jeho právní aspekty (z cyklu Od nápadu k realizaci)

Vhodné pro
Začínající podnikatelé
Jak začít podnikat a na co si dát v podnikání pozor Vám osvětlí hravou formou JUDr. Martin Šíp, který Vás upozorní na 7 fatálních chyb v podnikání.

Program

Definujeme podnikání a uvedeme příklady. Budeme se zabývat základními právními okruhy souvisejícími s podnikáním a právní rizika. Vysvětlíme:
- jaké jsou formy podnikání a jejich specifikace,
- fyzické osoby, právnické osoby, společnost,
- postup při založení podnikatelské činnosti u fyzických i právnických osob specifika a výhody společností (samostatnost osoby, omezená odpovědnost za závazky aj.).
 

Způsob přihlášení

K přihlášení na webinář je určen následující FORMULÁŘ

Po odeslání Vás budeme registrovat a nejpozději v den před konáním akce vám na uvedený email odešleme přihlašovací údaje a pokyny. 
V případě potřeby kontaktujte zde uvedeného garanta akce. 


Spolupořadatelé:


Lektor

JUDr. Martin Šíp

JUDr. Martin Šíp se specializuje zejména na obchodní a insolvenční právo, na právní vztahy k nemovitostem a smluvní právo, včetně smluv o dílo. Několikrát úspěšně zastupoval klienty v insolvenčním řízení a účastnil se restrukturalizace dopravní společnosti. Zvláště se zaměřuje na frankofonní klientelu a na případy s přeshraničním prvkem. Absolvoval roční stáž na Université des Sciences Sociales v Toulouse, kde získal Diplôme d’Etudes de l’Union Européenne.

Dokumenty

Datum a čas Čtvrtek 12. 05. 2022
15:00 - 17:00
Přidat do kalendáře
Místo online, platforma ZOOM
Cena Pro členy Jhk:
zdarma

Pro ostatní:
zdarma

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Sládková Michaela
sladkova@jhk.cz
+420602454395
Sdílet
Zpět