Události

Validace podnikatelského nápadu (z cyklu Od nápadu k realizaci)

Vhodné pro
Začínající podnikatelé
Praktický workshop pro inovativní podnikavce, kteří chtějí rozjet firmu a ověřit si poptávku na trhu. Naučíte se vyhnout nejčastějšímu důvodu neúspěchu – tj. nedostatečné poptávce na trhu.

Pozvali jsme v rámci naší iniciativy Od nápadu k realizaci profíky, kteří vás provedou hlavními tématy tvorby businessu. 

Program

Na workshopu zjistíte:

  • Jak zjišťovat potřeby zákazníků
  • Jak otestovat prototyp produktu
  • Jak zjistit, jestli existuje skutečná poptávka po vašem řešení
  • Jak si vybrat správnou metodu ověření poptávky
 

Způsob přihlášení

K přihlášení na webinář je určen následující FORMULÁŘ.

Po odeslání Vás budeme registrovat a nejpozději v den před konáním akce vám na uvedený email odešleme přihlašovací údaje a pokyny. 
V případě potřeby kontaktujte zde uvedeného garanta akce. 
 

Iniciativa Od nápadu k realizaci

To je série webinářů, díky kterým získáte informace důležité pro start vašeho podnikání, ale také inspiraci a tipy, na koho se v regionu obracet se svými dotazy.

Již 4. série webinářů Od nápadu k realizaci startuje 2. 11. 2022. Každý týden, vždy jedno nové téma se zajímavým a zkušeným lektorem.

Další události ze série cyklu Od nápadu k realizaci najdete na webu Jhk.cz nebo na facebookové stránce Od nápadu k realizaci. 
 

Spolupořadatelé:


Lektor

Zuzana Paulovics

Zuzana má za sebou rozsáhlé zkušenosti ze středního managementu velkých bank i ze zahraničí. Vždy se zabývala segmentem malých a středních podniků a před 4 lety vybudovala akcelerační program Start it @ČSOB, který podporuje inovativní podnikání a zvyšuje šance startupů na úspěch. V současné době se Zuzana zabývá především tématem validace – tj. ověřením poptávky na trhu.

Dokumenty

Datum a čas Středa 07. 12. 2022
15:00 - 17:00
Přidat do kalendáře
Místo online, platforma ZOOM
Cena Pro členy Jhk:
zdarma

Pro ostatní:
zdarma

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Sládková Michaela
sladkova@jhk.cz
+420602454395
Sdílet
Zpět