Události

Dobrodružství s technikou

Vhodné pro
Zaměstnavatele Školy a poradce

Zúčastněte se již 6. ročníku zážitkové výstavy Dobrodružství s technikou, kterou jsme pro Vás připravili ve spolupráci s Jihočeskou společností pro rozvoj lidských zdrojů a dalšími partnery. Výstava se uskuteční v pavilonu T1 českobudějovického Výstaviště. 

Smyslem této výstavy je zvýšit zájem a povědomí o technických a řemeslných oborech u žáků mateřských, základních a středních škol. Díky praktickým ukázkám, které tato výstava umožňuje, chceme docílit toho, aby žáci = budoucí zaměstnanci získali větší motivaci ke studiu technických profesí na středních a vysokých školách.

Máte zájem zapojit se s Vaší firmou nebo školou na této zážitkové výstavě?
Jednou z možností je představení Vás jako perspektivního zaměstnavatele/partnera. Pokud máte ve firmě/škole nějaký zajímavý stroj, výrobek či nápad, o který byste se s veřejností rádi podělili, pak je tato příležitost určena přímo pro Vás. Pojďte se s námi zapojit do této jedinečné akce, díky které budete moci žákům během jednoho dne přiblížit svou profesi, obor. Podmínkou je pouze to, aby instalované exponáty byly interaktivní a návštěvníci si je tak mohli vyzkoušet.
Vystavovatel - firma: 5 000 Kč (bez DPH)
Vystavovatel - škola: 2 500 Kč (bez DPH)


Také se můžete stát partnerem akce a podpořit naši snahu finanční částkou.
Budeme Vás prezentovat jako partnera akce na všech propagačních materiálech, novém webu Dobrodružství s technikou, Váš roll-up umístíme přímo do pavilónu T1 a mnohé další.
Bližší podmínky Vám rádi představíme.
 

V případě Vašeho zájmu o výše uvedenou spolupráci prosím vyplňte registrační formulář, abychom Vás mohli kontaktovat a domluvit další detaily.  

Program

Máte zájem navštívit zážitkovou výstavu?
Po celý den pro Vás bude připraveno mnoho exponátů, které si na vlastní kůži budete moci vyzkoušet!
Těšit se můžete na:
  • roboty,
  • virtuální realitu,
  • řemeslnou tvorbu,
  • zmenšeniny aut a nářadí,
  • a další technické, řemeslné a vědecké vychytávky.
Součástí dne bude také doprovodný program, který pro Vás nyní připravujeme.

Vstup
Tato akce je určena všem žákům mateřských, základních, středních škol a jejich rodičům a také těm, kteří mají zájem seznámit se blíže s technikou. Vstup na akci je pro všechny návštěvníky jako vždy ZDARMA a bez registrace! 

Na všechny bude čekat skvělá atmosféra plná zábavy a objevování. Pro vystavovatele bude k dispozici také prostor pro společné poznávání a networking. Budeme se na Vás těšit!

Více na www.dobrodruzstvistechnikou.cz


Datum a čas Středa 22. 06. 2022
09:00 - 18:00
Přidat do kalendáře
Místo Pavilon T1
Výstaviště České Budějovice, České Budějovice
Cena Pro členy Jhk:
upřesněno v textu

Pro ostatní:
upřesněno v textu

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Hájková Lenka
hajkova@jhk.cz
+420 602 502 671
Sdílet
Zpět