Události

Daně a účetnictví: vybrané zajímavosti

Vhodné pro
Účetní
Srdečně Vás zveme na tradiční seminář s oblíbeným lektorem Ing. Václavem Dvořákem, MBA zaměřený na daňovou a účetní problematiku.

Program

Seminář se bude věnovat vybraným a aktuálním problémům účetního a daňového světa. Lektor k nim dodá základní podklady, přičemž bude čerpat ze svého předchozího školení u KDP. Seminář bude dále postaven na otázkách, které si k rozboru a diskusi přinesou jeho účastníci. Bude se tedy jednat o výrazně diskusní seminář bez hranic.
 
Podmínky účasti:
Účastnický poplatek uhraďte, prosím, bankovním převodem na účet č.: 12912613/0300 – variabilní symbol: 16120624. Daňový doklad Vám bude zaslán po připsání platby na účet. Přihlášku můžete stornovat nejpozději 7 dnů před konáním (včetně dnů pracovního volna). V tomto případě bude účastnický poplatek vrácen v plné výši. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100% částky. Při neúčasti se poplatek nevrací - organizace může vyslat náhradníka.

Lektor

Ing. Václav Dvořák, MBA

Poskytuje právní pomoc a finanční poradenství. Zabývá se oblastí daní, odvodů a poplatků. Zastupuje klienty před FÚ. Specializuje se na malé a střední firmy. Zajišťuje komplexní služby v oblasti účetnictví, daní, ekonomické a zaměstnanecké legislativy.
 

Datum a čas Středa 12. 06. 2024
09:00 - 13:00
Přidat do kalendáře
Místo zasedací místnost ObHK, 3. patro (budova ČSOB)
nám. Míru 140/I, Jindřichův Hradec
Cena Pro členy Jhk:
1700,- (včetně DPH)

Pro ostatní:
2300,- (včetně DPH)

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Vodičková Pavla
vodickova@jhk.cz
+420608572262
Sdílet
Zpět