#jihoceskepodnikani
Menu

Aktuality

Zajímáte se o program COVID – Nájemné? Využijte on-line webinářů a zjistěte podmínky.

09. červenec 2020
Podpora podnikání Koronavirus

COVID – Nájemné je speciální dotační program, který připravilo Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky v reakci na celosvětovou pandemii koronaviru a z ní plynoucí mimořádná opatření v tuzemsku. Webinář je určen podnikatelům, kteří museli kvůli krizovým mimořádným opatřením dočasně uzavřít provozovny pro maloobchodní činnost a pozastavit poskytování služeb zákazníkům v těchto provozovnách.

Webináře proběhnou online formou, a to ve dnech 13. 7. 2020 a 17. 7. 2020. Akce pořádá Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest. 

 

ONLINE webinář: Dotační program COVID - Nájemné #2

13. 7. 2020 | 13:00 - 14:15

ODKAZ NA WEB | POZVÁNKA | REGISTRACE (do 12. července 2020)

 

ONLINE webinář: Dotační program COVID - Nájemné #3

17. 7. 2020 | 13:00 - 14:15

ODKAZ NA WEB | POZVÁNKA | REGISTRACE (do 16. července 2020)

 

Účast na obou akcích je bezplatná. Webináře proběhnou online prostřednictvím aplikace Microsot Teams. Registrovaným účastníkům bude zaslán odkaz pro přihlášení v den konání akce.


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

10. srpen 2020
Koronavirus

Dohodáři mohou od 7. srpna čerpat kompenzační bonus. Finanční správa začala proplácet první žádosti

Novela zákona o kompenzačním bonusu, která umožňuje získat podporu i osobám vykonávajícím práci (tzv. dohodáři) na základě dohody o provedení práce nebo dohody o pracovní činnosti nabyla platnosti 7. ...

Přečíst celý článek
07. srpen 2020
Koronavirus

Za červenec přibylo kvůli koronaviru i pravidelným sezónním výkyvům na 10 tisíc uchazečů o práci

Nezaměstnanost v Česku stoupla v červenci na 3,8 procenta z červnových 3,7 procenta. Příčinou mírného nárůstu byl kromě aktuální situace kolem koronaviru i každoroční příchod části zaměstnanců ze škol...

Přečíst celý článek
06. srpen 2020
Podpora podnikání

Aktuální zprávy z trhu

Realizujtete devizové obchody? Přinášíme Vám aktální informace z trhu. Přečtěte si, jak se vyvíjí tržní situace u nás, ve státech EU a ve světě.

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.