Aktuality

ProsperAMnet vyvíjí radar na pomoc exportérům

31. březen 2020
Podpora podnikání

Projekt ProsperAMnet se zameřuje na zlepšení výkonnosti služeb a výsledků exportních sítí pokročilých výrobců. Aktuálně projektový tým vyvíjí za pomoci umělé inteligence aplikaci ke shromažďování informací o mezinárodních exportních trzích pro průmyslové služby. Do budoucna tak na jednom místě získáte aktuální relevantní informace, které jsou specifické pro vaše odvětví a služby.

Projekt vyvíjí inteligentní nástroje a inovace pro podporu výrobních podniků. Tyto nástroje pomáhají identifikovat jednotlivé interní mechanismy pro zlepšení prodeje průmyslových služeb a rozpoznat, jaká ze služeb by mohla být v rámci exportu úspěšná. 

Aktuální novinky z projektu se dočtete v newsletteru, který naleznete níže v příloze.

 

Dokumenty


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

20. únor 2024
Podpora podnikání

Investiční seminář v Tchaj-peji prezentoval Česko jako atraktivní destinaci pro polovodičový průmysl

Začátkem února se v Tchaj-peji konal seminář Check the Czechs, který místním investorům polovodičového průmyslu představil české investiční prostředí.

Přečíst celý článek
19. únor 2024
Podpora podnikání

Nové programy na podporu start-upů

Program JihoSTART a Jihočeský akcelerační program. Tyto dva programy jsou navrženy tak, aby stimulovaly inovace a podnikatelské aktivity v Jihočeském regionu. Cílem je pomoci start-upům růst a stabil...

Přečíst celý článek
19. únor 2024
Podpora podnikání

Kdo, jak a proč musí v roce 2024 platit čtvrtletní a pololetní zálohy na daň z příjmu?

Lidé s nejvyššími příjmy, kteří zaplatili za uplynulý rok na dani z příjmu více než 30 tisíc korun, musejí i letos platit pololetní či čtvrtletní zálohy. Ti, kteří odvedli vyšší než stopadesátitisícov...

Přečíst celý článek