Aktuality

Podnikatelská mise do Turecka

14. listopad 2023
Podpora podnikání

Hospodářská komora České republiky Vás zve na podnikatelskou misi do Turecka s možností získání finanční podpory při příležitosti veletrhu Match4Industry v termínu 6. – 9. 12. 2023

Podnikatelská mise a veletrh se uskuteční ve městě Kocaeli (cca. 70 km východně od Istanbulu) a nabídne možnost jednání s tureckými a dalšími zahraničními partnery z následujících oborů:

Automotive

Kovozpracující průmysl

Strojírenství

Plastikářský průmysl

Gumárenský průmysl

Chemický průmysl (automobilové barvy, nátěry a péče)

Stavební průmyslu a stavební materiály

Energetika

Životního prostředí

Elektrotechnika

Informačních a komunikačních technologie

Na ubytování a místní dopravu je možné získat finanční podporu ze strany tureckého ministerstva obchodu a hospodářské komory v Kocaeli. Podmínkou je vyplnění přiloženého formuláře a splnění kvalifikačních podmínek. S vyplněním formuláře Vám poradíme.

V rámci programu mise počítáme kromě účasti na veletrhu také s jednáním na hospodářské komoře v Kocaeli a se separátním jednáním se zástupcem Generálního konzulátu ČR v Istanbulu.

V případě zájmu o účast zašlete, prosím, následující dokumenty:

na e-mail klamt@komora.cz, a to nejpozději do 22. 11. 2023.

Záloha na účastnický poplatek ve výši 1. 375,- EUR (případně ekvivalent 33.000, – Kč) plus 21 % DPH (členové HK ČR mají slevu 10 %) zahrnuje letenku linkovým letem, ubytování ve městě Kocaeli na 3 noci, podíl na místních transferech, organizace firemních jednání, organizační náklady spojené s přípravou mise a služby pracovníků HK ČR po dobu mise.

V případě splnění podmínek požadovaných tureckou stranou budou náklady na ubytování a místní dopravu účastníkovi mise dobropisovány.

Pokud by došlo k výraznému nárůstu ceny letenky, může být rozdíl doúčtován.

Po přihlášení Vám obratem zašleme zálohovou fakturu. Následně zakoupíme letenky.

Zdroj: komora.cz


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

27. květen 2024
Podpora podnikání

Jak získat kvalifikované pracovníky ze zemí mimo EU? Firmám pomůže nová služba CzechTrade

S přetrvávajícím nedostatkem pracovních sil na trhu práce má českým firmám pomoct nová služba agentury CzechTrade s názvem Podpora ekonomické migraci. Hlavním cílem nové služby je pomoci podnikům se z...

Přečíst celý článek
21. květen 2024
Podpora podnikání

Síkela: V USA a Kanadě mají o české firmy a startupy velký zájem

Boston, Toronto, Chicago a Seattle. Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela vedl podnikatelskou misi do USA a Kanady, které se zúčastnilo téměř 70 zástupců českých společností a startupů.

Přečíst celý článek
17. květen 2024
Podpora podnikání

Firmy mohou žádat o dotace na produktové a procesní inovace

Agentura pro podnikání a inovace (API), zprostředkující subjekt Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost (OP TAK), zahájila 7. května příjem žádostí o dotace ve výzvě Inovace...

Přečíst celý článek