#jihoceskepodnikani
Menu

Aktuality

Jhk zveřejňuje nabídky jihočeských firem, které pomáhají ve stavu nouze. Zapojte se i vy!

24. březen 2020
Podpora podnikání Koronavirus

Jihočeská hospodářská komora bude na webových stránkách https://www.jhk.cz/cleni-clenum nově zveřejňovat nabídky jihočeský firem, které ve stavu nouze pomáhají ostatním. Svou nabídku pro všechny ostatní podnikatele i širokou veřejnost mohou bezplatně na webu zveřejnit členské firmy Jhk. Hospodářská komora tak tímto kromě informačního servisu a každodenního poradenství rozšíří svou nabídku služeb, aby pomohla podnikatelům překlenout současnou situaci a vyřešit nepříjemné situace při Vašem podnikání.

"Pokud podnikáte a v současné situaci nabízíte služby či produkty, které mohou pomoci ostatním nebo mohou usnadnit řešení situací v souvislosti s COVID-19, zveřejňěte svou nabídku na https://www.jhk.cz/cleni-clenum," vyzývá Luděk Keist, ředitel Jhk. Zveřejnění nabídek je jednoduché:

  1. Na stránce https://www.jhk.cz/cleni-clenum/uverejneni-nabidky vyplníte formulář s kontaktem na Vaši firmu a kontaktní osobu, můžete připojit i obrázek nebo logo firmy a Vaše webové stránky.
  2. V popisu nabídky doporučujeme co nejvýstižněji a zároveň stručně popsat, co nabízíte a jak můžete ostatním pomoci.
  3. Nabídku oštítkujte podle oboru, do kterého nabídka spadá. Nyní doporučujeme k nabídkám vztahujícím se ke stavu nouze použít  také štítek COVID-19: to případným zájemcům usnadní filtrovat nabídky z konkrétních oblastí a rychleji tak najdou, co hledají.
  4. Pak už jen stačí uveřejnit nabídku

"Věříme, že tímto můžeme pomoci rozšířit nabízenou pomoc od firem, které mohou být v sočasné situaci ostatním užitečné, ale třeba o jejich nabídce veřejnost či jiní podnikatelé neví," doplňuje Luděk Keist, který doufá, že nabízená pomoc a poradenství ze strany Jihočeské hospodářské komory pomůže jihočeským podnikatelům alespoň trochu usnadnit nelehké okolnosti spojené s útlumem podnikání či uzavírání podniků. 


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

02. červenec 2020
Koronavirus

Zaměstnavatelé mohou pomoci eliminovat riziko souběhu nákazy COVID-19 a chřipky

Uvažovat o očkování proti chřipce je na místě. Předvídat další vlnu COVID-19 je obtížné. Lze však eliminovat situaci, kdy bude obtížné odlišit příznaky tohoto nového onemocnění od chřipky. Výrazně moh...

Přečíst celý článek
01. červenec 2020
Podpora podnikání Koronavirus

Vláda rozhodla o kompenzačním bonusu pro dohodáře a OSVČ s dohodou

Lidé pracující na DPČ nebo DPP, kteří jsou účastníky nemocenského pojištění (tzv. pojištěná dohoda), a bylo jim kvůli koronaviru znemožněno pracovat, obdrží státní podporu. O kompenzační bonus budou m...

Přečíst celý článek
01. červenec 2020
Podpora podnikání Koronavirus

Paušální daň pro živnostníky schválena vládou

Vláda schválila návrh Ministerstva financí na zavedení institutu paušální daně pro živnostníky a podnikatele z řad OSVČ. Limit ročního příjmu z podnikání pro vstup do tohoto režimu se na základě rozho...

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.