#jihoceskepodnikani
Menu

Aktuality

Jhk zveřejňuje nabídky jihočeských firem, které pomáhají ve stavu nouze. Zapojte se i vy!

24. březen 2020
Podpora podnikání Koronavirus

Jihočeská hospodářská komora bude na webových stránkách https://www.jhk.cz/cleni-clenum nově zveřejňovat nabídky jihočeský firem, které ve stavu nouze pomáhají ostatním. Svou nabídku pro všechny ostatní podnikatele i širokou veřejnost mohou bezplatně na webu zveřejnit členské firmy Jhk. Hospodářská komora tak tímto kromě informačního servisu a každodenního poradenství rozšíří svou nabídku služeb, aby pomohla podnikatelům překlenout současnou situaci a vyřešit nepříjemné situace při Vašem podnikání.

"Pokud podnikáte a v současné situaci nabízíte služby či produkty, které mohou pomoci ostatním nebo mohou usnadnit řešení situací v souvislosti s COVID-19, zveřejňěte svou nabídku na https://www.jhk.cz/cleni-clenum," vyzývá Luděk Keist, ředitel Jhk. Zveřejnění nabídek je jednoduché:

  1. Na stránce https://www.jhk.cz/cleni-clenum/uverejneni-nabidky vyplníte formulář s kontaktem na Vaši firmu a kontaktní osobu, můžete připojit i obrázek nebo logo firmy a Vaše webové stránky.
  2. V popisu nabídky doporučujeme co nejvýstižněji a zároveň stručně popsat, co nabízíte a jak můžete ostatním pomoci.
  3. Nabídku oštítkujte podle oboru, do kterého nabídka spadá. Nyní doporučujeme k nabídkám vztahujícím se ke stavu nouze použít  také štítek COVID-19: to případným zájemcům usnadní filtrovat nabídky z konkrétních oblastí a rychleji tak najdou, co hledají.
  4. Pak už jen stačí uveřejnit nabídku

"Věříme, že tímto můžeme pomoci rozšířit nabízenou pomoc od firem, které mohou být v sočasné situaci ostatním užitečné, ale třeba o jejich nabídce veřejnost či jiní podnikatelé neví," doplňuje Luděk Keist, který doufá, že nabízená pomoc a poradenství ze strany Jihočeské hospodářské komory pomůže jihočeským podnikatelům alespoň trochu usnadnit nelehké okolnosti spojené s útlumem podnikání či uzavírání podniků. 


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

08. duben 2020
Podpora podnikání Koronavirus

OSVČ dostanou příspěvek 25 000 korun: Kdo na něj dosáhne? Jak o příspěvek požádat?

Poslanecká sněmovna schválila podporu osob samostatně výdělečně činných (OSVČ), jejichž podnikání bylo zasaženo opatřeními proti epidemií koronaviru. Za období od 12. března do konce dubna dostanou OS...

Přečíst celý článek
08. duben 2020
Podpora podnikání

Hospodářská komora ČR vítá iniciativy na zrušení odvodů DPH z neproplacených faktur

V Poslanecké sněmovně 7. dubna zazněly návrhy, které by mohly odstranit dlouhodobě kritizovanou povinnost platit DPH i z faktur, za které podnikatelé neobdrží peníze. Jak návrh předsedy poslaneckého k...

Přečíst celý článek
07. duben 2020
Podpora podnikání Koronavirus

Kvůli výpadku příjmu nemáte na základní výdaje, ale na dávky hmotné nouze nedosáhnete? Můžete požádat o MOP

Lidé, kterým kvůli současným opatřením v souvislosti s pandemií COVID-19 poklesl příjem, ale ne o tolik, aby jim vznikl nárok na opakující se dávky pomoci v hmotné nouzi (příspěvek na živobytí, doplat...

Přečíst celý článek
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.