Aktuality

Akademie pro inovativní podnikavé ženy

28. březen 2024
Podpora podnikání

Rádi bychom Vás informovali, že Akademie pro inovativní podnikavé ženy se opět vrací s novým rokem plným inspirace, vzdělávání a podpory pro ženy v podnikání i těch, které teprve přemýšlejí o vlastní podnikatelské cestě.

Rok 2024 nabízí opětovně skvělý mix lekcí a webinářů, které budou probírat klíčová témata pro úspěšné podnikání a osobní rozvoj a bude nově rozdělen do jarního a podzimního bloku. Jarní akademie nabídne čtyři workshopy, které se zaměří na praktické dovednosti, které mohou podnikatelky využít ve svém podnikání.

 

Kateřina Braithwaite vám prozradí, jak postavit příběh a přesvědčit vaše publikum.

 

  • Květnový workshop AI, branding a právo, se zaměří na právní aspekty využívání umělé inteligence v oblasti brandingu. 

Petra Dolejšová vám poví, jak chránit autorská práva v oblasti AI i na co si dát při výběru AI nástrojů pozor.

 

Eliška Šestáková vám přinese praktické rady, jak spolehlivě absorbovat nové informace a jak je aplikovat ve svém životě.

 

Workshopy budou probíhat online ve formátu webinářů a jsou určeny pro všechny podnikavé ženy, které se chtějí naučit nové dovednosti a zefektivnit své podnikání.

 

Těšíme se na setkání s vámi v rámci Online Akademie pro inovativní podnikavé ženy v roce 2024. Opět spojíme síly a budeme sdílet zkušenosti a inspirovat se navzájem na cestě za podnikatelským úspěchem. Přidejte se k nám a buďte součástí této komunity žen, které jdou za svými podnikatelskými sny s odhodláním a zápalem.

 

Akce jsou podpořeny z projektu Podpora podnikavosti, který je součástí Národního plánu obnovy, komponenty 1.4. Digitální ekonomika a společnost, inovativní start-upy a nové technologie.

Zdroj: czechinvest.cz


Sdílet článek:

Vytisknout článek

Související články

11. duben 2024
Podpora podnikání

Podnikatelské organizace žádají vládu: podpořte svobodu podnikání a zrušte zbytečný zákon o omezení prodejní doby

Vláda bude tento týden projednávat návrh poslanců Jana Bureše a Pavla Staňka na zrušení zbytečného zákona o omezení prodejní doby Hospodářská komora ČR, Asociace nákupních center ČR a Svaz obchod...

Přečíst celý článek
10. duben 2024
Podpora podnikání

Programy pracovní migrace letos přinesou novinky

Dlouhodobý nedostatek pracovníků je jednou z překážek, které brání českým firmám ve větším rozletu. Vláda proto nabízí programy, které spojují prvky cílené, výběrové a řízené ekonomické migrace. Oprot...

Přečíst celý článek
08. duben 2024
Podpora podnikání

CzechTrade podpoří konkurenceschopnost firem. Přispěje jim na účast na veletrzích

Agentura CzechTrade připravila pro období let 2024 až 2027 dva nové projekty, jejichž cílem je podporovat působení malých a středních podniků na zahraničních trzích, a to prostřednictvím jejich účasti...

Přečíst celý článek