#jihoceskepodnikani
Menu

Události

Zákoník práce pro vedoucí zaměstnance

Vhodné pro
Zaměstnavatele Majitele a jednatele Management Personalisty
Zveme Vás na webinář s advokátkou Mgr. Lucií Demeterovou, která Vás seznámí s problematikou zákoníku práce pro vedoucí zaměstnance.

Program

  • Povinnosti zaměstnanců
  • Povinnosti vedoucích zaměstnanců
  • Vybrané instituty (překážky, pracovní doba a doba odpočinku)
  • Praktické otázky (spory na pracovišti, neomluvená absence, alkohol na pracovišti, osobní prohlídky, kontrola používání ochranných prostředků, kontrola zaměstnanců v DPN)
  • Ukončení pracovního poměru a zkušební doba
  • Ochrana osobních údajů
  • Novinky
Organizace webináře:
Webinář bude probíhat přes aplikaci TEAMSOdkaz k přihlášení přijde každému registrovanému uživateli den před konáním webináře do emailu. Odkaz platí vždy jen pro jednu osobu a je nepřenositelný.

Podmínky účasti: 
Účastnický poplatek uhraďte, prosím, bankovním převodem na účet č.: 12912613/0300 – variabilní symbol: 12170321. Daňový doklad Vám bude zaslán po připsání platby na účet.
Přihlášku můžete stornovat nejpozději 7 dnů před konáním (včetně dnů pracovního volna). V tomto případě bude účastnický poplatek vrácen v plné výši. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100% částky. Při neúčasti se poplatek nevrací.

Lektor

Lucie Demeterová

Poskytuje právní poradenství zejména ve všech otázkách obchodního a pracovního práva, GDPR, nemovitostí a práva duševního vlastnictví s důrazem na právo IT. Podporuje neziskovou organizaci Člověk v tísni, mladé krasobruslařky ve Strakonicích a pomáhá  České advokátní komoře v poskytování bezplatné insolvenční poradny.

 

Datum a čas Středa 17. 03. 2021
09:00 - 12:00
Přidat do kalendáře
Místo ONLINE aplikace TEAMS, Strakonice
Cena Pro členy Jhk:
1000 Kč (cena včetně DPH)

Pro ostatní:
1500 Kč (cena včetně DPH)

Kapacita Volno (Zbývá 26 míst)
Garant akce
Ratajová Blanka
ratajova@jhk.cz
+420724613943
Přihláška na akci
Sdílet

Přihláška na akci

Volno (Zbývá 26 míst)

1000 Kč (cena včetně DPH)
Údaje organizace:
(Klikněte vyhledat)
(Pole se vyplňuje automaticky)
Osobní údaje:

Políčka označená* jsou povinná.
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.