Události

Workshop pro učitele: modulární robotická stavebnice MODI

Vhodné pro
Pedagogy SŠ Pedagogy ZŠ

Program

Zveme učitele základních a středních škol na workshop zaměřený na práci s robotickou stavebnicí MODI. Přijďte si rozšířit své obzory a naučit se nové dovednosti.

Sada jednotlivě programovatelných modulů přináší nové možnosti v propojení programování a kreativity. Celá stavebnice funguje na principu spojování senzorických, ovládacích a výstupních modulů pomocí magnetických konektorů.

Umožňuje vytvořit jednoduchá, prakticky použitelná zařízení, jako je například osobní baterka, sestavená v několika vteřinách, stejně jako naprogramovat složité mechanické projekty s využitím IoT modulů a vytvořit k nim modely z vlastních 3D návrhů nebo lego kostiček. Během workshopu Vám ukážeme projekty použitelné ve výuce informatiky nebo i pracovních činností na základních i středních školách. 

Workshop je ZDARMA.

Lektor

Mgr. Michala Kotlasová

Hlavní lektorka a projektová manažerka firmy Zonepi Research s.r.o. Zaměřuje se na školení dětí a učitelů v oblasti robotiky a elektrotechniky, včetně tvorby metodiky. Zároveň organizuje vzdělávací a propagační činnost firmy, vytváří program a zajišťuje organizaci. Vzdělávání, komunikace s učiteli a práce s dětmi ji provází celý profesní život, ať už v roli učitele informatiky a matematiky na střední škole, odborného asistenta na pedagogické fakultě nebo v současnosti jako lektora a koordinátora informatických kurzů v soukromé firmě. V současné se specializuje na oblast vzdělávacích robotů a robotických stavebnic. 


Datum a čas Čtvrtek 23. 11. 2023
09:00 - 13:00
Přidat do kalendáře
Místo Lipová 1789, České Budějovice
Cena Pro členy Jhk: Zdarma
Pro ostatní: Zdarma
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Sejková Barbora
sejkova@jhk.cz
+420 702 268 188
Sdílet
Zpět