Události

Webinář: Jak si (ne)prosedět zdraví v práci?

Vhodné pro
Účetní Majitele a jednatele Management Online marketing
ZRUŠENO
Zveme Vás na zajímavý webinář, na kterém zjistíte, proč neexistuje správné sezení a jak přistoupit k několika hodinovému sezení v práci, když si to tam chtě nechtě musíte odsedět. Ukážeme si dvě varianty sedu - aktivní a pasivní. Jak a proč tyto varianty během dne střídat. Příčiny bolesti jsou většinou ukryty v nastavení pracovního místa - dozvíte se jak si ho nastavit co nejideálněji, aby tělo zbytečně netrpělo. 

Naučíme Vás i pohyby, které budete moci dělat během pracovní doby tak, aby zabraly minimum času a měly maximální možný přínos pro Vaše tělo v jinak statické a ne příliš zdravé pozici sedu. 

Pohybová gramotnost se Vám bude hodit také v každodenních činnostech mimo pracovní prostředí. 

Program

  • Dynamický sed (varianty i na HO)
  • Nastavení pracovního místa (v kanceláři i na HO)
  • Kompenzační pohyby pro sedavce
  • Aplikace do běžného života
 
Podmínky účasti:
Přihlášku můžete stornovat nejpozději 7 dnů před konáním webináře. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100 % částky za kurz. Organizace může na webinář dle potřeby vyslat náhradníka. 

Organizace:
Webinář bude probíhat v aplikaci Zoom. Každému účastníkovi přijdou instrukce k přihlášení den před konáním webináře na email.
Fakturu vystavujeme až po konání akce.

Lektor

Pavlína Lášticová

Spoluzakladatelka Fpobyhu, pohybová specialistka. Pavlína se narodila do sportovní rodiny, kdy se kromě outdooru od dětství věnuje i tanci. Přesto, že odmalička sportuje, ji ze sedavé školní rutiny ve 14ti letech začali bolet záda. Principy, které na své cestě za odstraněním bolesti získává, šíří prostřednictvím Fpohybu dalším sedavcům.

Datum a čas Úterý 25. 01. 2022
09:00 - 11:00
Přidat do kalendáře
Místo Online, aplikace Zoom
Cena Pro členy Jhk: 990 Kč*
Pro ostatní: 1 290 Kč*

(* bez DPH)
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Hájková Lenka
hajkova@jhk.cz
+420 602 502 671
Sdílet
Zpět