#jihoceskepodnikani
Menu

Události

Veletrh práce

Vhodné pro
Zaměstnance Zaměstnavatele Žáky SŠ a rodiče
UPOZORNĚNÍ: AKCE JE ZRUŠENA, O NÁHRADNÍM TERMÍNU BUDEME INFORMOVAT.

Veletrh práce se snaží propojit zájemce o zaměstnání se zaměstnavateli, tedy shromáždit v jeden okamžik všechny firmy s nabídkou práce a seznámit účastníky s požadavky na konkrétní pracovní pozice.
To pro firmy může znamenat významné zviditelnění na trhu práce. Hledáte-li nové pracovníky, využijte příležitosti a prezentujte se na Veletrhu práce.
 
Veletrh je  určen široké veřejnosti i všem studentům posledních ročníků středních škol, středních odborných učilišť, vyšších odborných škol, vysokých škol. Svou nabídku pracovních míst zde budou prezentovat nejrůznější firmy z regionu. Návštěvníci í mají jedinečnou příležitost získat v jeden den a na jednom místě aktuální informace o možnostech uplatnění svých vědomostí a schopností u místních firem, získat přehled o volných pracovních místech, ale také o dalších možnostech spolupráce s místními zaměstnavateli formou brigád, praxí, ročníkových a diplomových prací.
 

Program

Hlavní program Veletrhu práce bude probíhat od 9:00 - 13:00 hod.
 
Každý zaměstnavatel bude mít k dispozici svůj stánek, kde mohou probíhat mini pracovní pohovory se zájemci o zaměstnání. Prezentovat se můžete formou letáčků, ale i roll-upu. Současně je pro zaměstnavatele zajištěno zázemí.
 
Pro vystavovatele bude vstup otevřen již v 8:00.  
 
Zájemci o zaměstnání se mohou zúčastnit bezplatně. Pomyslnou vstupenkou na Veletrh práce je životopis. Více informací zájemci o zaměstnání naleznou na www.veletrh-prace.cz.


Dokumenty

Datum a čas Úterý 21. 04. 2020
09:00 - 13:00
Přidat do kalendáře
Místo sál Národního domu
Velké náměstí 9, Prachatice
Zobrazit na mapě
Cena Pro členy Jhk: Zdarma
Pro ostatní: Zdarma
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Třísková Kateřina
triskova@jhk.cz
+420608572265
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.