#jihoceskepodnikani
Menu

Události

Veletrh práce v Táboře

Vhodné pro
Zaměstnavatele Personalisty
UPOZORNĚNÍ: AKCE JE ZRUŠENA, O NÁHRADNÍM TERMÍNU BUDEME INFORMOVAT.
Veletrh je určen široké veřejnosti včetně studentů posledních ročníků základních škol, středních škol, středních odborných učilišť, vyšších odborných škol, vysokých škol. Svou nabídku pracovních míst zde budou prezentovat  firmy s různým zaměřením z táborského regionu. Návštěvníci prezentace mají jedinečnou příležitost získat v jeden den a na jednom místě aktuální informace o možnostech uplatnění svých vědomostí a schopností u místních firem, získat přehled o volných pracovních místech, ale také o dalších možnostech spolupráce s místními zaměstnavateli formou brigád, praxí, ročníkových a diplomových prací.

Program

Hlavní program Veletrhu práce bude probíhat od 9:00 - 16:00 hod., vystavovatelům bude vstup umožněn od 8:30 hod.
 
Vystavovatelům bude poskytnuto zázemí pro uskutečnění pohovorů s kandidáty a pro svou prezentaci (bannery, firemní loga, apod.). 

Pro personální agentury je cena za prezentaci stanovena na 5.000,- Kč bez DPH.
 
Zájemci o zaměstnání se mohou zúčastnit bezplatně. Více informací zájemci o zaměstnání naleznou na www.veletrh-prace.cz.
 

Dokumenty

Datum a čas Úterý 14. 04. 2020
09:00 - 16:00
Přidat do kalendáře
Místo LH Hotel Dvořák Tábor****Congress & Wellness
Hradební 3037, Tábor
Zobrazit na mapě
Cena Pro členy Jhk: 2 000 Kč (bez DPH)
Pro ostatní: 3 500 Kč (bez DPH)
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Kužníková Marcela
kuznikova@jhk.cz
+420608572260
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.