Události

Veletrh práce v Táboře

Vhodné pro
Zaměstnance Zaměstnavatele Personalisty
Sháníte nové pracovníky do svých firem? Prezentujte se na veletrhu práce a využijte tak příležitosti k oslovení vhodných kandidátů na Vámi požadované pracovní pozice. Díky účasti na veletrhu budete moci jednak prezentovat svoji firmu a zároveň získáte příležitost setkat se osobně s uchazeči. 

Veletrh práce je určen široké veřejnosti včetně studentů posledních ročníků základních škol, středních škol, středních odborných učilišť, vyšších odborných škol, vysokých škol. Svou nabídku pracovních míst zde budou prezentovat firmy s různým zaměřením z táborského regionu. Návštěvníci prezentace mají jedinečnou příležitost získat v jeden den a na jednom místě aktuální informace o možnostech uplatnění svých vědomostí a schopností u místních firem, získat přehled o volných pracovních místech, ale také o dalších možnostech spolupráce s místními zaměstnavateli formou brigád, praxí, ročníkových a diplomových prací.

Program

Hlavní program Veletrhu práce bude probíhat od 9:00 - 16:00 hod., vystavovatelům bude vstup umožněn od 8:30 hod.
  • Vystavovatelům, tj. zúčastněným firmám (max. 2 zástupci firmy) bude poskytnuto zázemí pro uskutečnění rozhovorů s kandidáty a pro svou prezentaci (bannery, firemní loga, apod.).
 Cena za prezentaci firmy je pro členy Jhk 2 300,- Kč, pro nečlenské firmy 4 025,- Kč a pro personální agentury 4 600,- Kč. Uvedené ceny neobsahují DPH. V ceně je zahrnutý oběd pro dvě osoby a celodenní coffee break.

Vystavovatelé se mohou v rámci své registrace na veletrh práce prezentovat také na speciálně připraveném webu, kde uchazeči naleznou seznam nabízených pozic v jejich firmě. Jak si vyplnit profil firmy Vám zašleme obratem po přihlášení se na veletrh práce. 

  •  Zájemci o zaměstnání se mohou zúčastnit BEZPLATNĚ a bez předchozí registrace. Další informace vč. nabízených pracovních pozic jsou uvedeny na webu www.veletrhy-prace.cz.

Galerie

Datum a čas Úterý 25. 04. 2023
09:00 - 16:00
Přidat do kalendáře
Místo Centrum Univerzita Tábor
Vančurova 2904, Tábor
Cena Pro členy Jhk:
2 783,- Kč (včetně DPH)

Pro ostatní:
4 870,- Kč (včetně DPH)

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Noháčová Martina
nohacova@jhk.cz
+420724613945
Sdílet
Zpět