Události

Veletrh práce online

Vhodné pro
Zaměstnavatele Personalisty
Veletrh práce je určen široké veřejnosti, která má zájem získat aktuální pracovní nabídky od jihočeských zaměstnavatelů. Veletrh je vhodný i pro žáky posledních ročníků středních škol a středních odborných učilišť a studenty vyšších odborných škol a vysokých škol. Svou nabídku pracovních míst zde budou prezentovat firmy s různým zaměřením z celého Jihočeského kraje. 

Návštěvníci prezentace mají jedinečnou příležitost získat bezpečně a z pohodlí domova aktuální informace o možnostech uplatnění svých vědomostí a schopností na trhu práce, získat přehled o volných pracovních místech, ale také o dalších možnostech spolupráce s místními zaměstnavateli formou pracovního poměru, ale také brigád, případně praxí a ročníkových či diplomových prací.

Program

Informace pro vystavovatele

Zaměstnavatelé v Jihočeském kraji mají možnost prezentovat se na Veletrhu práce online a oslovit tak vhodné kandidáty pro své volné pracovní pozice. Veletrh bude probíhat ve dnech 15. a 16. června 2021, formou jednotlivých, on-line, pracovních pohovorů, rozvržených v čase od 9:00 do 16:00 hodin.

Máte-li o prezentaci zájem:
  • Zaregistrujte se přes náš formulář.
  • Emailem obdržíte potvrzení o registraci a následně Vás budeme kontaktovat s podrobnými pokyny.
  • Vytvořte či aktualizujte si profil zaměstnavatele na webu Impuls pro kariéru a praxi.
  • Vložte do svého profilu nabídky práce, které budete na veletrhu prezentovat.
  • Jak při úpravě profilu postupovat naleznete v připraveném videonávodu.

Informace pro účastníky

Zájemci o zaměstnání se mohou zúčastnit Veletrhu práce bezplatně. Prostřednictvím registračního formuláře bude možné se, již brzy, registrovat na konkrétní schůzky se zaměstnavateli. Sledujte náš web, připravte si životopis.

Další informace k Veletrhu práce online najdete také na stránkách www.veletrhy-prace.cz
 
Datum a čas
Úterý 15. 06. 2021
9 - 16
Středa 16. 06. 2021
9 - 16
Místo www.veletrhy-prace.cz , On-line
Cena Pro členy Jhk: 3 000 Kč (bez DPH)
Pro ostatní: 5 000 Kč (bez DPH)
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
JHK Oblastní kanceláře
oblasti@jhk.cz
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.