#jihoceskepodnikani
Menu

Události

UKRAJINA – webinář o příležitostech pro české firmy

Vhodné pro
Zaměstnavatele Zahraniční oddělení Majitele a jednatele

Program

Jihočeská hospodářská komora zve na webinář Ministerstva zahraničních věcí pro české firmy a podnikatele k obchodním příležitostem na Ukrajině, který se bude konat v úterý 23. února 2021 v 10:00 hodin SEČ. 

Na webináři vystoupí ekonomičtí diplomaté české ambasády v Kyjevě František Trojáček a generálního konzulátu ve Lvově Vladimír Kadlec a zprostředkují vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s šířením koronaviru.

V rámci dnešní koronavirové doby jsou sice některé oblasti podnikání jako je turismus utlumené, ale jiné, například IT či zdravotnictví, naopak rostou. Přitom nejen oblasti růstu, ale konkrétní výrobky se často liší země od země. Doporučujeme vám proto, využít tento webinář jako základ pro podrobnější znalost podnikatelského prostředí a příležitostí zprostředkované zástupci České republiky přímo v místě. Zástupci, jejichž úkolem je pomoci českým firmám při expanzi na daný trh.
 

Sledování webináře je zdarma po předchozí registraci.


Datum a čas Úterý 23. 02. 2021
10:00
Přidat do kalendáře
Místo Ministerstvo zahraničních věcí, Online v platformě WebinarJam
Cena Pro členy Jhk: Zdarma
Pro ostatní: Zdarma
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Bělohlavová Šárka
belohlavova@jhk.cz
+420727966254
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.