Události

Udržitelnost jako byznysová příležitost

Vhodné pro
Majitele a jednatele Začínající podnikatelé
Tři příběhy organizací, které si řekly, že zodpovědné podnikání chtějí mít jako základ svého byznysu. Tři hosté, kteří se podělí o své příběhy a zkušenosti. Pokud chcete nahlédnout do světa, ve kterém sociálně a environmentálně zodpovědný přístup souzní s prosperitou firmy.

Program

Akcí vás provede Roman Hřebecký, designér a zakladatel studia Pábení.cz. Hosté, kteří se s Vámi podělí o své příběhy a zkušenosti:

  • DANA KALISTOVÁ (KABINET CB) vám poví, jaké to je rozjíždět v jižních Čechách nábytkovou banku a pomáhat tak vybavovat domácnosti nebo kanceláře potřebným. A jak s tímto byznysem souvisí reuse centrum, které dává starému nábytku nový život.
  • CYRIL KLEPEK (CYRKL) posdílí své zkušenosti o tom, co znamená budovat globální odpadové tržiště, které propojuje producenty odpadu s těmi, co ho mohou využít. Jaké to je expandovat do světa,rozvíjet se v legislativně velmi proměnlivém prostředí a propojovat téma odpadu a digitálních technologií.
  • JAN JUNEK (CAFÉ DATEL) rozjel prakticky od nuly se svou ženou Zuzanou v centru Českých Budějovic kavárnu, ve které legálně zaměstnává lidi a nekrátí daně. Jejich hodnoty jsou transparentnost, spolehlivost, udržitelnost a demokracie. Ptáte se, co je na tom? Že něco podobného je ve vašem oboru normální? Gastro je v tomhle ale černá ovce...

Neváhejte a registrujte se ještě dnes! Účast na akci je ZDARMA.

REGISTRACE NA AKCI

Registrace na emailu vachova@jaip.cz, nebo na telefonu 608 572 258 nebo se jednoduše zaregistrujte přes odkaz https://forms.gle/iFHj9RRDQDCPCazk8


Dokumenty

Datum a čas Čtvrtek 02. 12. 2021
09:00 - 12:00
Přidat do kalendáře
Místo Prezenčně i online
Jihočeská hospodářská komora, Husova 9, České Budějovice nebo Online platforma ZOOM
Cena Pro členy Jhk: Zdarma
Pro ostatní: Zdarma

(* bez DPH)
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Fouňová Michaela
founova@jsrlz.cz
+420602454395
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.