Události

Tipy a triky Excel

Vhodné pro
Jen pro firmy zapojené do projektu 110 Jen pro členy Jhk
Více o projektu ZDE

Vzdělávací program "Tipy a triky v Excel a Prezentace - 2 dny" je připraven pro administrativní pracovníky, kteří se chtějí zdokonalit. 

Předpokládané vstupní znalosti
- orientace v prostředí Windows 
- základní práce v programu MS Excel a Word
- chuť se něco dozvědět, vyzkoušet nové postupy a použít je ve své praxi
 

Program

Na co se můžete těšit?

1. den - Analýza dat
(využití automatického formátu tabulky a související nástroje, sumarizace a analýza dat kontingenční tabulkou, členění podle položek, času, seskupování dat do intervalů, filtry…, analýza dat z různých zdrojů s využitím doplňku Power Pivot)

2. den - Prezentace
(rychlé tvoření poutavé prezentace, jednoduchá a tvůrčí práce s grafikou, obrázky a dalšími prvky, finty a vychytávky, jak zaujmout a dotáhnout prezentaci do zamýšleného cíle)


NEJZAZŠÍ TERMÍN PRO PODÁNÍ PŘIHLÁŠEK JE 26. 5. 2023.

Pro přihlášení ke kurzu prosím zašlete sken vyplněného a podepsaného monitorovací listu + kopii pracovní smlouvy na adresu akademie@jhk.cz . Originál monitorovacího listu nám prosím zašlete poštou na Jhk.


Projekt  číslo CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_110/0010847  s názvem Vzdělávání zaměstnanců členských firem Jihočeské hospodářské komory II  je financován z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu v rámci Operačního programu Zaměstnanost. 
          

Lektoři

Bc. et Bc. Jana Tichá

Lektorka a koučka vzdělávací společnosti GLOBIS s.r.o, pro kterou pracuje od roku 2006. Jana má dlouholeté zkušenosti s lektorováním IT a zaměřuje se na využití kancelářských aplikací ve firemní praxi či prezentačním a komunikačním dovednostem. Je certifikovaným testerem ECDL, akreditovaným lektorem MŠMT a také akreditovaným externím koučem (MŠMT, 2015). Ve volném čase ji můžete vidět prohánět se na koni nedaleko Budějovic.
 


Ing. Oldřich Hes

Jako lektor IT působí od roku 1999. Ve společnosti GLOBIS s.r.o., kde je jedním z jednatelů, pracuje od roku 2006. Kromě lektorské činnosti zaměřené na profesionální využití kancelářských programů, se nejčastěji věnuje optimalizaci využití ICT v malých a středních společnostech. Ve volném čase sází stromky v lese nebo ho najdete na turistických stezkách.
 
Pan Hes je dále certifikovaným testerem ECDL a akreditovaným lektorem MŠMT,  certifikovaným lektorem vzdělávání dospělých (AIVD, 2012) a vlastní certifikát Microsoft Office Specialist (Microsoft, 2006).


 

Dokumenty

Datum a čas
Úterý 30. 05. 2023
7:30 - 16:00
Středa 31. 05. 2023
7:30 - 16:00
Místo zasedací místnost  
Tovární 7, Český Krumlov
Cena Pro členy Jhk:
Kč 4.999,- vč. DPH

Pro ostatní:
Kč 5.999,- vč. DPH

Cena pro projektové partnery: Zdarma
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Tichá Jana
jana.ticha@globis.cz
+420775278909
Sdílet
Zpět