#jihoceskepodnikani
Menu

Události

Tajemství rituálu anglického čaje o páté aneb jak být dámou, jak být gentlemanem?

Vhodné pro
Majitele a jednatele Management Manažerky Personalisty

Program

  • Etiketa a její základní pravidla
  • Základní společenské události, co na sebe a nač si dát pozor
  • S ETIKETOU KOLEM SVĚTA - Cestujete? Pracujete pro zahraniční společnost? Jsou vaši klienti cizinci? Co byste měli vědět...
  • Rituál anglického čaje o páté
Podmínky účasti:
Účastnický poplatek uhraďte, prosím, bankovním převodem: účet č. 12912613/0300 – variabilní symbol: 11240920
Po obdržení Vaší přihlášky od nás obdržíte potvrzení o registraci. Daňový doklad Vám bude zaslán po připsání platby na účet.

Přihlášku můžete stornovat nejpozději 7 dnů před konáním semináře (včetně dnů prac. volna). V tomto případě bude účastnický poplatek vrácen v plné výši
Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100 % částky za kurz. Organizace může na seminář dle potřeby vyslat náhradníka. Při neúčasti na semináři poplatek nevracíme.

Lektor

Ing. Kateřina Braithwaite

Certifikovaná školitelka metody vizuálního jazyka 3AXIS, ambasadorka a jediná lektorka a koučka metody 5 Chairs v České republice, lektorka DiSC - osobnostní typologie, certifikovaný diplomat. Během své 20leté manažerské praxe získala bohaté zkušenosti v oblasti obchodních setkání a  vyjednávání na vysoké i mezinárodní úrovni. Léta se věnuje školení a koučování manažerů a obchodníků v  ČR i v zahraničí - v oblasti interkulturní komunikace, leadershipu,  obchodu, komunikace a profesionální etikety.
 

Datum a čas Čtvrtek 24. 09. 2020
14:00 - 17:00
Přidat do kalendáře
Místo Hotel U Solné brány
Radniční 138/11, České Budějovice
Zobrazit na mapě
Cena Pro členy Jhk: 1 000 Kč (bez DPH)
Pro ostatní: 1 500 Kč (bez DPH)
Kapacita Již se nelze přihlásit
Garant akce
Nekolová Helena
nekolova@jhk.cz
+420608572251
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.