Události

Setkání s Petrem Kolářem

Vhodné pro
Majitele a jednatele Management Manažerky
Přátelské setkání s bývalým velvyslancem České republiky v USA a Rusku Petrem Kolářem, žijícím na jihu Čech, přináší nové a zajímavé informace ze současné politické scény nejen u nás v ČR, ale také ve světě.

Program

Setkání bude zaměřené na aktuální mezinárodní situaci a její vliv na vývoj světové ekonomiky. V USA se rozjíždí nová administrativa prezidenta Bidena a bude jistě zajímavé sledovat, jak se postaví k tradičním spojencům, ale i k protivníkům. 

Lektor

PhDr. Petr Kolář

Petr Kolář je český manažer a bývalý diplomat.
Vystudoval etnografii a folkloristiku na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Působil mj. ve Výzkumném středisku pro otázky míru a odzbrojení ČSAV, v Institutu pro strategická studia ministerstva obrany a živil se i jako novinář.
Roku 1993 Petr Kolář začal pracovat pro ministerstvo zahraničních věcí, kde dva roky vedl odbor krajanských a nevládních styků a rok 3. teritoriální odbor - východní a jižní Evropa. V letech 1996 až 1998 byl velvyslancem ve Švédsku, rok pak poradcem pro evropskou integraci a Balkán v Kanceláři prezidenta republiky ČR.
V letech 1999 až 2003 Petr Kolář zastával post velvyslance v Irsku, dále pak v USA (2005 až 2010) a poté dva roky v Rusku. V roce 2013 pracoval pro PPF na pozici ředitele pro mezinárodní vztahy. V té době se o něm uvažovalo jako o nástupci Karla  Karla Schwarzenberga v křesle ministra zahraničí.
V roce 2014 Petr Kolář začal spolupracovat s americkou advokátní kanceláří Squire Patton Boggs a s think tankem Evropské hodnoty. Angažuje se v Iniciativě pro evropské hodnoty. 

 

Datum a čas Čtvrtek 10. 06. 2021
17:00 - 19:00
Přidat do kalendáře
Místo Oblastní hospodářská komora v Třeboni
Palackého nám. 106, Třeboň
Cena Pro členy Jhk: Zdarma
Pro ostatní: Zdarma
Kapacita Volno (Zbývá 20 míst)
Garant akce
Kočová Jana
kocova@jhk.cz
+420608572259
Přihláška na akci
Sdílet

Přihláška na akci

Volno (Zbývá 20 míst)

Zdarma
Údaje organizace:
(Klikněte vyhledat)
(Pole se vyplňuje automaticky)
Osobní údaje:

Políčka označená* jsou povinná.
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.