#jihoceskepodnikani
Menu

Události

Ranní káva - Cestovní ruch v době pocovidové očima našich sousedů, Rakouska a Německa.

Srdečně Vás zveme na další diskuzní setkání s odborníky. Tentokrát se webinář s lektorkou Ing. Jitkou Zikmundovou, MBA zaměří na cestovní ruch v době pocovidové.

Program

  • Zajímavé závěry a doporučení z aktuálně zveřejněných studií o vývoji cestovního ruchu v době pocovidové v Německu a Rakousku, např. Reiseanalyse 2020.
  • Re-start cestování a nové trendy a vize od renomovaných odborníků cestovního ruchu.
  • Šance pro regiony a města. 

Organizace:
Webinář bude probíhat v aplikaci Teams. Každému účastníkovi přijdou instrukce k přihlášení den před konáním webináře na email.

Podmínky účasti:
Přihlášku můžete stornovat nejpozději 7 dní před konáním semináře. V tomto případě bude účastnický poplatek vrácen v plné výši. Při odhlášení účastníka méně než 7 dní před akcí účtujeme 100% částky. Organizace může na seminář dle potřeby vyslat náhradníka.

Lektor

Ing. Jitka Zikmundová, MBA

Expertka v oblasti destinačního managementu a strategie destinací cestovního ruchu. Marketingová manažerka trhů CEE pro Oberösterreich Tourismus GmbH.  Přednášková činnost na téma destinační management a management historického dědictví.


Datum a čas Čtvrtek 08. 04. 2021
09:00 - 10:00
Přidat do kalendáře
Místo online aplikaceTeams,
Cena Pro členy Jhk: Zdarma
Pro ostatní: 413 Kč (bez DPH)
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Kočová Jana
kocova@jhk.cz
+420608572259
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.