Události

Pracovněprávní problematika

Vhodné pro
Jen pro firmy zapojené do projektu 110 Zaměstnance

Program

Na co se můžete těšit?

Pracovněprávní problematika

Kurz poskytuje základní orientaci v oblasti zákoníku práce, potažmo v oblasti pracovního práva jako takového, vysvětluje základní instituty (pracovní smlouva a její obsah, mzda, práce přesčas, pracovní doba, přestávky v práci, dovolená, převedení na jinou práci, oblasti kontrolované inspekcí práce apod.). Rovněž se kurz zaměřuje i na aktuální rozsáhlou novelu Zákoníku práce.


Projekt  číslo CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_110/0010847  s názvem Vzdělávání zaměstnanců členských firem Jihočeské hospodářské komory II  je financován z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu v rámci Operačního programu Zaměstnanost. 
           

Lektor

JUDr. Petra Klustová, Ph.D.

Petra Klustová je partnerkou v advokátní kanceláři CCS Legal a lektorkou na Prague International Business School.
Petra Klustová se orientuje především na firemní klientelu a řešení právních otázek týkajících se jejich každodenního života a provozu.  Mezi svými klienty má především řadu známých obchodních řetězců, jakož i průmyslových podniků, kterým poskytuje komplexní právní služby související s jejich činností, včetně proškolování jejich zaměstnanců v oblasti práva pracovního, smluvního a práva na ochranu spotřebitele. Díky klientské skladbě je její doménou pracovní právo spolu s právem spotřebitelským, kdy se podílí i na vytváření jejich vnitřních předpisů či systémů odměňování.
 

Dokumenty

Datum a čas Úterý 21. 03. 2023
07:00 - 15:30
Přidat do kalendáře
Místo zasedací místnost
Rudolfovská tř. 476/111, České Budějovice
Cena Pro členy Jhk:
Tato akce je neveřejná.

Pro ostatní:
Tato akce je neveřejná.

Cena pro projektové partnery: Zdarma
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Špelinová Petra
spelinova@pibs.cz
+420728582392
Sdílet
Zpět