#jihoceskepodnikani
Menu

Události

On-line Ranní káva s právníky

Vhodné pro
Majitele a jednatele Management
Pravidelně pořádáme pro naše členy setkávání k celé řadě témat, při kterých se můžete přímo odborníků zeptat na to, co Vás zajímá, či diskutovat spolu s dalšími podnikateli. Další setkání, které jsme pro Vás připravili, již tradiční „Ranní káva s právníky“ bude tentokrát věnované tématu: Právní novinky k polovině roku 2020.
 

Program

Během ranní kávy se dozvíte informace k:
  • Novele občanského zákoníku;
  • Novele zákoníku práce;
  • Souběhu funkce statutárního orgánu a zaměstnance v obchodní korporaci dle aktuální judikatury.
Součástí setkání je i prostor pro diskusi s dalšími účastníky a výměna zkušeností.
 

Podmínky účasti: Účastnický poplatek vč. DPH (tj. 500,- Kč) uhraďte bankovním převodem na účet č. 12912613/0300 pod variabilním symbolem 19050820. Daňový doklad Vám bude zaslán po připsání platby na účet. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme poplatek 100% částky za kurz. Při neúčasti na semináři/akci poplatek nevracíme - organizace může dle potřeby vyslat náhradníka. 

Lektoři

JUDr. Martin Šíp

JUDr. Martin Šíp se specializuje zejména na obchodní a insolvenční právo, na právní vztahy k nemovitostem a smluvní právo, včetně smluv o dílo. Několikrát úspěšně zastupoval klienty v insolvenčním řízení a účastnil se restrukturalizace dopravní společnosti. Zvláště se zaměřuje na frankofonní klientelu a na případy s přeshraničním prvkem. Absolvoval roční stáž na Université des Sciences Sociales v Toulouse, kde získal Diplôme d’Etudes de l’Union Européenne.

Mgr. Jaroslav Kadlec

Jaroslav Kadlec se v rámci advokátní praxe specializuje zejména na zastupování v řízení před správními a daňovými orgány, včetně správního soudnictví, ve věcech práva stavebního, daňového a práva na svobodný přístup k informacím. Dále má bohaté zkušenosti v oblasti vymáhání dlužných pohledávek a právních vztahů k nemovitostem. V neposlední řadě se též věnuje obhajobám v trestních věcech.

Datum a čas Středa 05. 08. 2020
09:00 - 10:30
Přidat do kalendáře
Místo on-line platforma, Milevsko
Cena Pro členy Jhk: Zdarma
Pro ostatní: 413 Kč (bez DPH)
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Kužníková Marcela
kuznikova@jhk.cz
+420608572260
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.