Události

Office pro radost z práce

Vhodné pro
Jen pro firmy zapojené do projektu 110 Jen pro členy Jhk

Více o projektu ZDE

Vzdělávací program "Office pro radost z práce" je zaměřen na základní postupy vhodné pro začátečníky a mírně pokročilé uživatele. Je vhodný například pro účetní, pracovníky z HR, asistentky, techniky, vedoucí atd.
V jednotlivých, na sebe navazujících blocích, se na praktických příkladech naučíte využívat ty nejdůležitější a nejefektivnější nástroje, které kancelářský balík Office nabízí.

Předpokládané vstupní znalosti
- otevírání a ukládání běžných souborů v prostředí Windows 7, 8, 10
- základní orientace v programech kancelářského balíku MS Office
- chuť se něco dozvědět, vyzkoušet nové postupy a použít je ve své praxi
 

Program

Na co se můžete těšit?

1. den: Práce se soubory a komunikace
(sjednocení znalostí, typy souborů office, úložiště – disk, flash, Internet – Úschovna, Rajče…; komprimace dat…, důležité složky v PC, efektivní práce s elektronickou poštou, třídění mailů, skupiny apod,. spolupráce – úkoly, události, kalendáře …)

2. den: Zpracování textu I.
(koncepce dokumentu a jeho správné rozložení, práce s odrážkami, číslováním a tabulátory, zásady práce s delším dokumentem, práce s obrázkem, tabulkou, tisková nastavení)

3. den: Tabulkové výpočty
(efektivní postupy tvorby tabulek, moderní a rychlé metody, zásady pro používání výpočtů, nejčastěji používané funkce, počítání mezi listy)

4. den: Zpracování obsáhlých dat
(nástroje pro rychlé získání údajů z dlouhých tabulek, rychlé zpracování výstupů ve formě grafu, kontingenční tabulky, PDF souboru, tisková nastavení)

5. den: Prezentace
(rychlé tvoření poutavé prezentace, jednoduchá a tvůrčí práce s grafikou, obrázky a dalšími prvky, finty a vychytávky, jak zaujmout a dotáhnout prezentaci do zamýšleného cíle)

6. den: Office pro 21. století
(způsoby práce s různými edicemi office - desktop, cloud, doplňky, seznámení se s moderními nástroji - Office 365, Outlook online, Power BI)


NEJZAZŠÍ TERMÍN PRO PODÁNÍ PŘIHLÁŠEK JE 3. 10. 2021

Pro přihlášení ke kurzu prosím zašlete sken vyplněného a podepsaného Monitorovacího listu + kopii pracovní smlouvy na adresu akademie@jhk.cz. Originál Monitorovacího listu nám prosím zašlete poštou na JHK.

Jhk Akademie se bude konat prezenčně za dodržení podmínek, které vycházejí z mimořádného opatření MZČR.
Berte prosím na vědomí, že je potřeba použít po celou dobu konání akce ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek a zároveň je potřeba mít potvrzení o splnění podmínky pro vstup na akce. Seznam podmínek umožňující vstup je k dispozici zde.
Upozorňujeme, že testy nezajišťujeme.


Projekt  číslo CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_110/0010847  s názvem Vzdělávání zaměstnanců členských firem Jihočeské hospodářské komory II  je financován z Evropského sociálního fondu a ze státního rozpočtu v rámci Operačního programu Zaměstnanost. 

          


Lektoři

Bc. et Bc. Jana Tichá

Lektorka a koučka vzdělávací společnosti GLOBIS s.r.o, pro kterou pracuje od roku 2006. Jana má dlouholeté zkušenosti s lektorováním IT a zaměřuje se na využití kancelářských aplikací ve firemní praxi či prezentačním a komunikačním dovednostem. Je certifikovaným testerem ECDL, akreditovaným lektorem MŠMT a také akreditovaným externím koučem (MŠMT, 2015). Ve volném čase ji můžete vidět prohánět se na koni nedaleko Budějovic.
 


Ing. Oldřich Hes

Jako lektor IT působí od roku 1999. Ve společnosti GLOBIS s.r.o., kde je jedním z jednatelů, pracuje od roku 2006. Kromě lektorské činnosti zaměřené na profesionální využití kancelářských programů, se nejčastěji věnuje optimalizaci využití ICT v malých a středních společnostech. Ve volném čase sází stromky v lese nebo ho najdete na turistických stezkách.
 
Pan Hes je dále certifikovaným testerem ECDL a akreditovaným lektorem MŠMT,  certifikovaným lektorem vzdělávání dospělých (AIVD, 2012) a vlastní certifikát Microsoft Office Specialist (Microsoft, 2006).


 

Dokumenty

Datum a čas
Pondělí 04. 10. 2021
8:00 - 16:30
Pondělí 11. 10. 2021
8:00 - 16:30
Pondělí 25. 10. 2021
8:00 - 16:30
Pondělí 01. 11. 2021
8:00 - 16:30
Úterý 09. 11. 2021
8:00 - 16:30
Pondělí 15. 11. 2021
8:00 - 16:30
Místo F. A. Gerstnera 52, České Budějovice
Cena Pro členy Jhk:
Tato událost je neveřejná.

Pro ostatní:
Tato událost je neveřejná.

Cena pro projektové partnery: Zdarma

(* bez DPH)
Kapacita Akce je neveřejná, pro více informací kontaktujte garanta akce
Garant akce
Tichá Jana
jana.ticha@globis.cz
+420775278909
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.