#jihoceskepodnikani
Menu

Události

Německo – online individuální konzultace s ekonomickým diplomatem v Berlíně Ondřejem Karasem

Vhodné pro
Zaměstnavatele Zahraniční oddělení Majitele a jednatele

Program

Jihočeská hospodářská komora zve na webinář Ministerstva zahraničních věcí, které ve středu 20. ledna 2021 mezi 9 – 12 hod SEČ orgaizuje on-line individuální konzultace s ekonomickým diplomatem velvyslanectví České republiky v Berlíně Ondřejem Karasem.

On-line konzultace nabízejí zástupcům českých firem možnost individuálního on-line jednání s ekonomickým diplomatem v dané zemi, získání informací o aktuálních exportních příležitostech, podmínkách vstupu na trh anebo možnostech expanze obchodních či investičních aktivit v příslušné zemi.

On-line konzultaci je možné si rezervovat prostřednictvím odkazu níže, kde si můžete vybrat z nabízených volných časů. Po registraci obdržíte potvrzení registrace a následně odkaz, díky kterému se budete moci v příslušný den a čas spojit s ekonomickým diplomatem. Délka konzultace je 30 minut.

REGISTRACE


Datum a čas Středa 20. 01. 2021
09:00 - 12:00
Přidat do kalendáře
Místo Online v platformě WebinarJam
On-line, Online WebinarJam
Cena Pro členy Jhk: Zdarma
Pro ostatní: Zdarma
Kapacita Volno (Zbývá 30 míst)
Garant akce
Bělohlavová Šárka
belohlavova@jhk.cz
+420727966254
Přihláška na akci
Sdílet

Přihláška na akci

Volno (Zbývá 30 míst)

Zdarma
Údaje organizace:
(Klikněte vyhledat)
(Pole se vyplňuje automaticky)
Osobní údaje:

Políčka označená* jsou povinná.
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.