#jihoceskepodnikani
Menu

Události

Na Slovíčko s... Lukášem Kovandou

Vhodné pro
Majitele a jednatele Management

Program

Vážení podnikatelé a partneři, připravili jsme pro Vás další diskuzní webinář Na slovíčko... Tentokrát zabrousíme do ekonomických témat a budeme diskutovat o vlivu pandemie Covid-19 na vývoj české ekonomiky. 

Pandemie koronaviru představuje velký otřes pro evropskou i světovou ekonomiku. V dalších letech se také očekávají změny na trhu práce i u jednotlivých profesí. Přestože pandemie zapříčinila výrazný pokles mnoha ekonomik a zvyšování nezaměstnanosti, přinesla mimo jiné i příležitosti a nové výzvy.  

Jak pandemie změnila českou ekonomiku v roce 2020 a jaké jsou výhledy do budoucna? Přežijí zasažená odvětví další vlnu? Na tyto a jiné otázky budeme diskutovat s Lukášem Kovandou – předním českým ekonomem a členem Národní ekonomické rady vlády, která se zaměřuje na boj s ekonomickými důsledky pandemie. 

Máte již nyní otázky, jaká témata si přejete, aby zazněla? Vaše dotazy a náměty nám můžete zasílat již nyní na email belohlavova@jhk.cz.
 

Lektor

Lukáš Kovanda, Ph.D.

Lukáš Kovanda, Ph.D., je český ekonom a autor ekonomické literatury. Působí jako hlavní ekonom Trinity Bank. Je členem Národní ekonomické rady vlády, která se nyní zaměřuje zejména na boj s ekonomickými důsledky šíření onemocnění COVID-19. Je činný také jako socioekonomický analytik při Organizaci spojených národů (OSN). Analyzuje a komentuje makroekonomická témata, investice i nové fenomény typu sdílené ekonomiky, kryptoměn či fintechu. Sleduje vývoj (geo)politické a ekonomické situace ve světě a v České republice.

Datum a čas Úterý 24. 11. 2020
16:30 - 18:00
Přidat do kalendáře
Místo On-line v platformě Zoom.
Jihočeská hospodářská komora, České Budějovice
Cena Pro členy Jhk: Zdarma
Pro ostatní: Zdarma
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Bělohlavová Šárka
belohlavova@jhk.cz
+420727966254
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.