Události

MS Excel – Tvorba kontingenční tabulky

Vhodné pro
Zaměstnance Majitele a jednatele Management
Na tomto webináři se naučíte přehledně vizualizovat vzájemné vztahy údajů v tabulkách pomocí nástroje kontingenční tabulka. Pomocí sestavy kontingenční tabulky můžete shrnout, analyzovat, zkoumat a prezentovat data z obsáhlejších tabulek.

Program


• Tvorba kontingenční tabulky
• Změna uspořádání dat v sestavě kontingenční tabulky
• Souhrny dat, sumarizace dle kategorií
• Filtrování a řazení dat v tabulce
• Změny formátu buněk v kontingenční tabulce
• Kontingenční graf – grafické zobrazení výstupu z obsáhlých dat

 
Podmínky účasti

Účastnický poplatek včetně DPH uhraďte, prosím, do 16. 6. 2021 bankovním převodem na účet č.: 12912613/0300, pod variabilním symbolem 13170621. Daňový doklad Vám bude zaslán po připsání platby na účet. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100% částky za kurz. Při neúčasti na webináři poplatek nevracíme - organizace může na webinář dle potřeby vyslat náhradníka. 

Lektor

Bc. et Bc. Jana Tichá

Lektorka a koučka vzdělávací společnosti GLOBIS s.r.o, pro kterou pracuje od roku 2006. Jana má dlouholeté zkušenosti s lektorováním IT a zaměřuje se na využití kancelářských aplikací ve firemní praxi či prezentačním a komunikačním dovednostem. Je certifikovaným testerem ECDL, akreditovaným lektorem MŠMT a také akreditovaným externím koučem (MŠMT, 2015). Ve volném čase ji můžete vidět prohánět se na koni nedaleko Budějovic.
 


Datum a čas Čtvrtek 17. 06. 2021
09:00 - 11:00
Přidat do kalendáře
Místo On-line aplikace MS Teams, Tábor
Cena Pro členy Jhk: 496 Kč (bez DPH)
Pro ostatní: 744 Kč (bez DPH)
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Kužníková Marcela
kuznikova@jhk.cz
+420608572260
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.