Události

MS Excel – Analýza dat pomocí „chytré“ a kontingenční tabulky

Vhodné pro
Asistentky Zaměstnance Manažerky Top management
AKCE JE ZRUŠENA
Na tomto webináři se naučíte přehledně vizualizovat vzájemné vztahy údajů v tabulkách pomocí nástroje automatická (formátovaná nebo-li také chytrá) a kontingenční tabulka. Pomocí sestavy kontingenční tabulky můžete shrnout, analyzovat, zkoumat a prezentovat data z obsáhlejších tabulek.

Program

Program:

• Automatická „chytrá“ tabulka, její výhody a využití
• Tvorba kontingenční tabulky
• Změna uspořádání dat v sestavě kontingenční tabulky
• Souhrny dat, sumarizace dle kategorií
• Filtrování a řazení dat v tabulce
• Změny formátu buněk v kontingenční tabulce
• Řešení praktických příkladů
 
Podmínky účasti:
Účastnický poplatek uhraďte, prosím, bankovním převodem na účet č.: 12912613/0300 – variabilní symbol: 16140624. Daňový doklad Vám bude zaslán po připsání platby na účet. Přihlášku můžete stornovat nejpozději 7 dnů před konáním (včetně dnů pracovního volna). V tomto případě bude účastnický poplatek vrácen v plné výši. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100% částky. Při neúčasti se poplatek nevrací - organizace může vyslat náhradníka.

Lektor

Bc. et Bc. Jana Tichá

Lektorka a koučka vzdělávací společnosti GLOBIS s.r.o, pro kterou pracuje od roku 2006. Jana má dlouholeté zkušenosti s lektorováním IT a zaměřuje se na využití kancelářských aplikací ve firemní praxi či prezentačním a komunikačním dovednostem. Je certifikovaným testerem ECDL, akreditovaným lektorem MŠMT a také akreditovaným externím koučem (MŠMT, 2015). Ve volném čase ji můžete vidět prohánět se na koni nedaleko Budějovic.
 


Datum a čas Pátek 14. 06. 2024
09:00 - 11:00
Přidat do kalendáře
Místo Online, MS TEAMS
Cena Pro členy Jhk:
1 000 Kč (včetně DPH)

Pro ostatní:
1 300 Kč (včetně DPH)

Kapacita *
Garant akce
Vodičková Pavla
vodickova@jhk.cz
+420608572262
Sdílet
Zpět