#jihoceskepodnikani
Menu

Události

Korejská republika - Webinář o příležitostech pro české firmy

Vhodné pro
Zaměstnavatele Zahraniční oddělení Obchodní manažery

Program

Ministerstvo zahraničních věcí organizuje za podpory Jihočeské hospodářské komory webinář pro české firmy a podnikatele k obchodním příležitostem v Korejské republice, který se bude konat ve čtvrtek 8. dubna 2021 v 9:00 hodin SELČ. 

Na webináři vystoupí ekonomický diplomat české ambasády v Soulu Pavel Kalina a zprostředkuje vám informace o konkrétních obchodních příležitostech, perspektivních oborech podnikání, kultuře obchodního jednání a také aktuální informace v souvislosti s pandemií covid-19.

Pandemie způsobila útlum některých oborů, jako například cestovní ruch, hotelnictví, provoz restaurací a kaváren nebo letecká doprava. Naproti tomu obory ICT, zdravotnictví, digitalizace či „zelené“ technologie jsou na vzestupu a představují příležitosti pro soukromý sektor. Nenechte si ujít sledování webinářů s ekonomickými diplomaty českých ambasád v zahraničí o konkrétních příležitostech a perspektivních sektorech v zemi jejich působení. 

Sledování webináře je zdarma.

Odkaz k přihlášení na online událost získáte pouze po předchozí registraci ZDE


Datum a čas Čtvrtek 08. 04. 2021
09:00
Přidat do kalendáře
Místo Ministerstvo zahraničních věcí, Online v platformě WebinarJam
Cena Pro členy Jhk: Zdarma
Pro ostatní: Zdarma
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Bělohlavová Šárka
belohlavova@jhk.cz
+420727966254
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.