Události

Kontingenční tabulky – rozšiřující funkce a vychytávky

Vhodné pro
Zaměstnance Majitele a jednatele Management
Online seminář, ve kterém se seznámíte s dalšími zajímavými nástroji a způsoby práce s kontingenční tabulkou. Seminář navazuje na téma Kontingenční tabulky - základy.

Program

  • podmíněné formátování, řazení a filtrování dat v kontingenční tabulce
  • grafické filtry a filtrování přes časovou osu
  • seskupování dat v kontingenčních tabulkách – časové hierarchie, seskupování podle čísel…
  • základní výpočty v kontingenční tabulce, přepočty na % apod.

Podmínky účasti

Účastnický poplatek včetně DPH uhraďte, prosím, do 30. 9. 2021 bankovním převodem na účet č.: 12912613/0300, pod variabilním symbolem 13011021. Daňový doklad Vám bude zaslán po připsání platby na účet. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100% částky za kurz. Při neúčasti na webináři poplatek nevracíme - organizace může na webinář dle potřeby vyslat náhradníka. 

Lektor

Bc. et Bc. Jana Tichá

Lektorka a koučka vzdělávací společnosti GLOBIS s.r.o, pro kterou pracuje od roku 2006. Jana má dlouholeté zkušenosti s lektorováním IT a zaměřuje se na využití kancelářských aplikací ve firemní praxi či prezentačním a komunikačním dovednostem. Je certifikovaným testerem ECDL, akreditovaným lektorem MŠMT a také akreditovaným externím koučem (MŠMT, 2015). Ve volném čase ji můžete vidět prohánět se na koni nedaleko Budějovic.
 


Datum a čas Pátek 01. 10. 2021
09:00 - 11:00
Přidat do kalendáře
Místo On-line aplikace MS Teams, Tábor
Cena Pro členy Jhk: 496 Kč*
Pro ostatní: 744 Kč*

(* bez DPH)
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Kužníková Marcela
kuznikova@jhk.cz
+420608572260
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.