Události

Kontingenční tabulky a jiné reporty z více zdrojů – s využitím Power BI – základy

Vhodné pro
Zaměstnance Majitele a jednatele Management
Excel je nejrozšířenější nástroj na zpracování dat, ale POWER BI DESKTOP je na reporty jednička. Tento kurz jsme připravili pro uživatele Excelu, kteří by rádi zefektivnili svoji práci s obsáhlými daty, která nejsou „pohromadě“ v jedné tabulce nebo zdroji, ale jsou mezi nimi vazby. Naučíte se vizualizovat přehledně potřebné výstupy i z několika zdrojů.

Program

  • seznámení s prostředím Power BI Desktop a jeho možnostmi
  • datový model, relace (vazby) mezi tabulkami v dat. modelu
  • dotazy v prostředí POWER BI DESKTOP
  • vizualizace dat v Power BI Desktop
  • typy vizuálů – kontingenční tabulka, graf
K výuce je potřeba mít nainstalovanou aplikaci Power BI Desktop.
Podmínky účasti

Účastnický poplatek včetně DPH uhraďte, prosím, do 10. 11. 2021 bankovním převodem na účet č.: 12912613/0300, pod variabilním symbolem 13111121. Daňový doklad Vám bude zaslán po připsání platby na účet. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100% částky za kurz. Při neúčasti na webináři poplatek nevracíme - organizace může na webinář dle potřeby vyslat náhradníka. 

Lektor

Ing. Oldřich Hes

Jako lektor IT působí od roku 1999. Ve společnosti GLOBIS s.r.o., kde je jedním z jednatelů, pracuje od roku 2006. Kromě lektorské činnosti zaměřené na profesionální využití kancelářských programů, se nejčastěji věnuje optimalizaci využití ICT v malých a středních společnostech. Ve volném čase sází stromky v lese nebo ho najdete na turistických stezkách.
 
Pan Hes je dále certifikovaným testerem ECDL a akreditovaným lektorem MŠMT,  certifikovaným lektorem vzdělávání dospělých (AIVD, 2012) a vlastní certifikát Microsoft Office Specialist (Microsoft, 2006).


 

Datum a čas Čtvrtek 11. 11. 2021
09:00 - 11:00
Přidat do kalendáře
Místo On-line aplikace MS Teams, Tábor
Cena Pro členy Jhk: 909 Kč*
Pro ostatní: 1 488 Kč*

(* bez DPH)
Kapacita Volno (Zbývá 15 míst)
Garant akce
Kužníková Marcela
kuznikova@jhk.cz
+420608572260
Přihláška na akci
Sdílet

Přihláška na akci

Volno (Zbývá 15 míst)

909 /osoba bez DPH
Údaje organizace:
(Klikněte vyhledat)
(Pole se vyplňuje automaticky)
Osobní údaje:

Políčka označená* jsou povinná.
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.