Události

Jak zvýšit svoje šance na podnikatelský úspěch (z cyklu Od nápadu k realizaci)

Vhodné pro
Začínající podnikatelé
Pozvali jsme v rámci naší iniciativy Od nápadu k realizaci profíky, kteří vás provedou hlavními tématy tvorby businessu. 

Program

V rámci webináře se dozvíte od Zuzany Paulovics ze startupového akcelerátoru Start it @ČSOB, na čem firmy nejčastěji pohoří, jak se těmto problémům vyhnout s minimálním množstvím peněz a jak si ověřit, že za váš produkt skutečně lidi budou ochotní zaplatit.

Co Vás čeká:

  • Jak zvýšit svoje šance na úspěch
  • Ověřování potřeby
  • Testování vizuální stránky řešení
  • Ověřování poptávky
  • Na co si dát pozor


Způsob přihlášení

K přihlášení na webinář je určen následující FORMULÁŘ.

Po odeslání Vás budeme registrovat a nejpozději v den před konáním akce vám na uvedený email odešleme přihlašovací údaje a pokyny. 
V případě potřeby kontaktujte zde uvedeného garanta akce. 
 

Iniciativa Od nápadu k realizaci

Série webinářů, díky kterým získáte informace důležité pro start vašeho podnikání, ale také inspiraci a tipy, na koho se v regionu obracet se svými dotazy.
Již 5. série webinářů Od nápadu k realizaci startuje 4. 5. 2023. Každý týden, vždy jedno nové téma se zajímavým a zkušeným lektorem.
Další události ze série cyklu Od nápadu k realizaci najdete na webu Jhk.cz nebo na facebookovém profilu Od nápadu k realizaci.


Spolupořadatelé:


Lektor

Zuzana Paulovics

Zuzana má za sebou rozsáhlé zkušenosti ze středního managementu velkých bank i ze zahraničí. Vždy se zabývala segmentem malých a středních podniků a před 4 lety vybudovala akcelerační program Start it @ČSOB, který podporuje inovativní podnikání a zvyšuje šance startupů na úspěch. V současné době se Zuzana zabývá především tématem validace – tj. ověřením poptávky na trhu.

Datum a čas Čtvrtek 04. 05. 2023
15:00 - 17:00
Přidat do kalendáře
Místo online, Teams
Cena Pro členy Jhk:
zdarma

Pro ostatní:
zdarma

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Sládková Michaela
sladkova@jhk.cz
+420602454395
Sdílet
Zpět