#jihoceskepodnikani
Menu

Události

Jak zvládnout EET jednoduše a s úsměvem

Vhodné pro
Účetní Majitele a jednatele
Cílem semináře je seznámit posluchače s problematikou evidence tržeb včetně aktuálních změn v souvislosti s přijatou novelou a připravit je na praktickou aplikaci tohoto opatření.

Program

V rámci semináře se dozvíte:
  • Jak EET funguje a jak na něj vyzrát
  • Vyzkoušíte si, jak fungují různá řešení
  • Dostanete jasný návod, jak na EET ve 3 krocích
  • Poradíme vám, jak na EET vydělat

Podmínky účasti:
Účastnický poplatek uhraďte bankovním převodem na účet č. 12912613/0300 pod variabilním symbolem 18270320. Daňový doklad Vám bude zaslán po připsání platby na účet. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme poplatek 100% částky za kurz. Při neúčasti na semináři/akci poplatek nevracíme - organizace může dle potřeby vyslat náhradníka. 

Lektor

Karel Vávře

Pan Karel Vávře je majitelem firmy ARGON systems. Firma pomáhá podnikatelům už 22 let nejen s pokladními systémy. Za tuto dobu získali mnoho zkušeností a klíčových partnerství s dodavateli vybavení a programů. V předešlých vlnách vybavili EET řešením stovky podnikatelů a jsou nejsilnějším hráčem EET na Třeboňsku.

Dokumenty

Datum a čas Pátek 27. 03. 2020
09:00 - 12:00
Přidat do kalendáře
Místo Kancelář Jhk Třeboň
Palackého nám. 106, Třeboň
Zobrazit na mapě
Cena Pro členy Jhk: Zdarma
Pro ostatní: 400 Kč (bez DPH)
Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Tlačilová Veronika
tlacilova@jhk.cz
+420725562299
Sdílet
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.