#jihoceskepodnikani
Menu

Události

HR snídaně - Nejefektivnější postup při zjištění covidu ve firmě a v blízkém okolí

Vhodné pro
Majitele a jednatele Personalisty
HR snídaně
Pravidelné setkávání personalistů, kteří mohou debatovat nad daným tématem, předávat si zkušenosti, poznávat kolegy z oboru a načerpat mnoho informací do vlastní praxe.
Přihlaste se a nasdílejte zkušenosti s kolegy, řešte aktuální témata, získejte inspiraci.

Program

"Podnikatelské organizace deklarovaly, že jsou připravené kromě svých návrhů s vládou jednat také o tom, jak vylepšit epidemiologická opatření v podnicích, jež by mohla být zavedena na podzim jako prevence proti případné druhé vlně koronaviru." Miroslav Diro, HK ČR.

„Je lepší být připravený než nepřipravený. Nikdo si nepřeje, aby vláda opět plošně vypnula českou ekonomiku. Lokální ohniska se týkají i lokálních zaměstnavatelů, a proto je nezbytné i do firem poslat jasné instrukce, jak mohou efektivně přispět k prevenci šíření nákazy,“ uzavírá Vladimír Dlouhý, HK ČR.

Jak vyřešit situaci, kdy se ve firmě objeví covid nebo podezření na toto onemocnění? Veškeré otázky Vám zodpoví přímo ředitelka Krajské hygienické stanice Jihočeského kraje


Přihlášku můžete stornovat nejpozději 7 dní před konáním semináře. Při odhlášení účastníka méně než 7 dní před akcí účtujeme 100 % částky. Organizace může na seminář dle potřeby vyslat náhradníka.
Faktura za účastnický poplatek předáváme v den konání akce.
Datum a čas Středa 07. 10. 2020
09:00 - 11:00
Přidat do kalendáře
Místo Velká zasedací místnost Jhk
Husova 9, České Budějovice
Cena Pro členy Jhk: 250 Kč (bez DPH)
Pro ostatní: 550 Kč (bez DPH)
Kapacita Volno (Poslední 4 místa)
Garant akce
Vohradníková Lenka
vohradnikova@jhk.cz
+420608572241
Přihláška na akci
Sdílet

Přihláška na akci

Volno (Poslední 4 místa)

250 /osoba bez DPH
Údaje organizace:
(Klikněte vyhledat)
(Pole se vyplňuje automaticky)
Osobní údaje:

Políčka označená* jsou povinná.
Zpět
Zpracováváme soubory cookies. Pomáhají nám ke správnému fungování webové stránky, k poskytování funkcí sociálních sítí, personalizaci obsahu a inzerce a k analýzám její návštěvnosti. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím.