Události

Funkce XLOOKUP (super náhrada za SVYHLEDAT)

Vhodné pro
Zaměstnance Management
Funkce XLOOKUP odstraňuje nedostatky funkce SVYHLEDAT = umí hledat v jakémkoli sloupci, umí křížové vyhledávání, není závislá  na uspořádání tabulek. 

Program

  • Správný zápis a použití funkce XLOOKUP
  • Pravidla pro zápis argumentů funkce, na co si dát pozor
  • Cvičení na modelových příkladech
  • Řešení příkladů z praxe

Organizace akce

Odkaz k přihlášení do aplikace MS Teams přijde každému registrovanému uživateli den před konáním webináře do emailu.
 
Podmínky účasti

Účastnický poplatek uhraďte, prosím, do 10. 5. 2023 bankovním převodem na účet č.: 12912613/0300, pod variabilním symbolem 13110523. Daňový doklad Vám bude zaslán po webináři. Při odhlášení účastníka méně než 7 dnů před akcí účtujeme 100% částky za kurz. Při neúčasti na webináři poplatek nevracíme - organizace může na webinář dle potřeby vyslat náhradníka.
 

Lektoři

Bc. et Bc. Jana Tichá

Lektorka a koučka vzdělávací společnosti GLOBIS s.r.o, pro kterou pracuje od roku 2006. Jana má dlouholeté zkušenosti s lektorováním IT a zaměřuje se na využití kancelářských aplikací ve firemní praxi či prezentačním a komunikačním dovednostem. Je certifikovaným testerem ECDL, akreditovaným lektorem MŠMT a také akreditovaným externím koučem (MŠMT, 2015). Ve volném čase ji můžete vidět prohánět se na koni nedaleko Budějovic.
 


Ing. Oldřich Hes

Jako lektor IT působí od roku 1999. Ve společnosti GLOBIS s.r.o., kde je jedním z jednatelů, pracuje od roku 2006. Kromě lektorské činnosti zaměřené na profesionální využití kancelářských programů, se nejčastěji věnuje optimalizaci využití ICT v malých a středních společnostech. Ve volném čase sází stromky v lese nebo ho najdete na turistických stezkách.
 
Pan Hes je dále certifikovaným testerem ECDL a akreditovaným lektorem MŠMT,  certifikovaným lektorem vzdělávání dospělých (AIVD, 2012) a vlastní certifikát Microsoft Office Specialist (Microsoft, 2006).


 

Datum a čas Čtvrtek 11. 05. 2023
09:00 - 11:00
Přidat do kalendáře
Místo Aplikace MS Teams, on-line
Cena Pro členy Jhk:
799,- Kč včetně DPH

Pro ostatní:
1239,- Kč včetně DPH

Kapacita Akce proběhla
Garant akce
Noháčová Martina
nohacova@jhk.cz
+420724613945
Sdílet
Zpět